Peties įtvaras SRX810

Peties įtvaras SRX810
Rekomenduojama:
  • peties sąnario nestabilumas
  • peties sąnario uždegimas
  • peties raiščių bei sausgyslių patempimas
  • peties raiščių bei sausgyslių sumušimai
  • peties nervinio rezginio ligos
  • peties skausmas dėl raumenų perkrovos
  • peties ankštumo sindromas.
Mediroyal (Švedija)
SRX810-S
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

55,00 €

Anatomiškai išformuotas neorpeninis peties įtvaras pagamintas iš 3mm  Neptune medžiagos  pasižymi elastingumu, gera šilumos izoliacija, imobilizavimu  ir kompresija. Tad itin tinka dėvėti  sportuojant, po traumų ar reabilitacijos periodu. Įtvaras  stabilizuoja peties sąnarį ir apsaugo nuo pasikartojančių išnirimų, raiščių bei sausgyslių patempimo. Naudojant įtvarą yra pagerinama kraujotaka todėl raumenys yra geriau aprūpinami maistinėmis medžiagomis. Įtvaras sušildo peties sritį, krūtinės ir trapecinius raumenis ko pasekoje yra malšinamas skausmas bei mažinamas sustingimas. Dėl integruotos lanksčios tvirtinimo sistemos šis įtvaras tinka tiek dešinei, tiek kairei pusei.

Dydis XS S M L XL
Žasto vidurinės dalies apimtis(cm) 24-28 28-32 32-35 35-38 38-41

Švedijos bendrovė „ Mediroyal“ sukūrė gaminių liniją SRX ®, kuri atitinka visus šiuolaikinius klientų reikalavimus  ir apima  naujausius medicinos ir reabilitacijos pasiekimus, ypatingą dėmesį skiriant naudotojo patogumui kasdienio  dėvėjimo  metu. Naujoji SRX® linija pirmiausia skirta aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems vartotojams.  SRX® medžiaga buvo sukurta iš CR putų, kurios viršutiniame paviršiuje laminuotos suspaudžiamuoju audiniu, kuris žymiai pagerina kiekvieno gaminio vizualinį vaizdą. Vidinė pusė laminuota specialiai sukurta hidrodinamine, patogia ir greitai džiūstančia Neptune™ tekstilės medžiaga, kuri užtikrina elastingumą, apspaudimą bei puikiai izoliuoja šilumą. Šios  SRX ® linijos įtvarai  yra ypatingai rekomenduojami  esant uždegiminiams procesams, po traumų ar reabilitaciniu periodu.

Peties įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Peties įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).