Ortopedinė avalynė

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 134 prekės(-ių)

Skauda pėdas? – verta sunerimti     

Pastebėjus, kad vaikas pėdas stato neteisingai ar skundžiasi kojų skausmu, rekomenduojama nelaukti, kol problema įsisenės ir situaciją taps sunku pakeisti, – turite kreiptis į ortopedą bei vaikui atlikti pėdų tyrimą. Minėti simptomai gali signalizuoti apie deformacijas: šleivapėdystę, plokščiapėdystę ir kitus sutrikimus, kuriuos reikia gydyti. Jei vaikas tikrai turi problemų su pėdutėmis, tikėtina, kad ortopedas jam rekomenduos avėti ortopedinę avalynę.

„Pes Planus“ klinikoje rasite kokybišką ortopedinę avalynę vaikams ir itin populiarią, žinomų prekių ženklų komforto avalynę vyrams bei moterims.

 

Ortopediniai komforto batai puikiai tinka ne tik turintiems rimtų deformacijų bei sutrikimų, bet ir tiems, kurie greitai pavargsta, skundžiasi pėdų skausmu, dirba įtemptomis sąlygomis, kuomet reikia daug vaikščioti ar stovėti vietoje.

„Pes Planus“ ortopedinės avalynės parduotuvė Vilniuje ir svetainė, kurioje galima pirkti internetu, siūlo kokybiškus ortopedinius bei komforto batus įvairiems sezonams už itin patrauklią kainą, todėl tinkamą avalynę sau čia ras kiekvienas.

Ortopedinė avalynė vaikams

Siūlomos ortopedinės avalynės vaikams asortimentas: pirmieji batukai, žemos ir aukštos atviros basutės, aukšti uždari batukai. Mūsų asortimente esanti ortopedinė avalynė vaikams ne tik atlieka esminę savo funkciją, saugo vaikų pėdutes, suteikia mažiesiems komforto vaikštant, bėgiojant ir užsiimant kitomis veiklomis, bet tokia avalynė yra ir patrauklaus dizaino, gražių spalvų, žaisminga, tad neabejotinai pelnys vaikučių simpatijas ir bus noriai avima. Labai svarbu, kad ortopedinė avalynė vaikams, kaip ir bet kokie kiti batukai, būtų tinkamai parinkta. „Pes Planus“ specialistai visada pasirengę padėti mažiesiems klientams išsirinkti geriausiai jų kojytėms tinkančią avalynę. O esant potrauminėms ar įgimtoms indikacijoms pasiūlys specializuotą avalynę.

Komforto batai suaugusiems

Aktuali ortopedinė avalynė moterims ar ortopedinė avalynė vyrams? Nors „Pes Planus“ neprekiauja ortopedine avalyne suaugusiems, čia rasite itin patogius bei anatominei pėdai pritaikytus komforto batus, kurie yra kur kas tinkamesni vaikščioti nei įprasta avalynė. Avėdami komforto batus pamiršite nuospaudas ir kojų nuovargį, nugaros, sąnarių skausmus net tada, jei per dieną daug laiko tenka stovėti ar vaikščioti. Komforto batai – tobulas pasirinkimas kelionėms, ilgiems pasivaikščiojimams, dirbant stovimą darbą. Jei turite poreikį komforto batus pritaikyti ir gydymui, bus reikalingi ortopediniai avalynės įdėklai – įdėkite juos į batus ir rezultatas bus lyg nešiojant individualią ortopedinę avalynę.

Ortopedinė avalynė internetu ortopedijos klinikoje „Pes Planus“ – labai platus asortimentas, patrauklios kainos, aukščiausia kokybė ir patogus pirkimo procesas.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus