Ortopediniai komforto vidpadžiai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Mūsų kataloge galite išsirinkti įvairiausius vidpadžius, kokie Jūsų poreikiai bebūtų.

Esant pėdos skersinio skliauto suplokštėjimui, didžiojo piršto deformacijai, pėdos skausmams, nuospaudoms po padikauliais, jaučiamas didelis diskomfortas vaikštant. Nenaudojant tam skirtų priemonių, šios problemos su metais tik sunkėja. Susidūrus su šiomis bėdomis, profesionalus ortopedas visuomet pirmiausia rekomenduos naudoti vidpadžius.

Vidpadžiai taip pat yra reikalingi sportuojantiems žmonėms, nes taisyklinga pėdos padėtis sportuojant yra labai svarbi, kad nebūtų daroma žala raumenų sistemai, o kojų raumenys būtų apsaugoti nuo išankstinio pervargimo. Tas pats pasakytina apie nepatogių batelių arba aukštakulnių, kurių moterims dažnai neišeina išvengti, avėjimo. Geri vidpadžiai panaikina diskomforto jausmą, o pėdas apsaugo nuo skausmo ir nuovargio. Vidpadžiai klasikiniams batams leis Jums ilgas valandas eiti, dirbti ir aktyviai leisti laisvalaikį nejaučiant nuovargio.

Vidpadžiai yra arba gaminami individualiai pagal žmogaus pėdos formą, arba perkami reikiamo dydžio, tad pas mus tikrai išsirinksite būtent Jums reikiamus batų įdėklus.

 

Judėkime į priekį kartu!
Pes Planus