Skersinio skliauto pelotės

Skersinio skliauto pelotės
Rekomenduojama:
  • pėdos skersinio skliauto suplokštėjimas
  • didžiojo piršo deformacija (Hallux valgus)
  • pėdos skausmai (metatarsalgija)
  • nuospaudos po padikauliais.
Mediroyal (Švedija)
B9021/0011
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

9,00 €

Šios odinės, priklijuojamos, neslystančios skersinio skliauto pelotės lengvai pritaikomos žemakulnei ir aukštakulnei avalynei. Jų dėka formuojamas skersinis pėdos skliautas, todėl neleidžiama atsirasti nuospaudoms ir pėdos skausmams ir taip pat užkertamas kelias didesnės Hallux valgus deformacijos atsiradimui.

Dydis 1 2
Batų dydis 35-37 38-40

 Pakuotėje yra 1 pora.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).