Ortopedinės pagalvės

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-22 iš 22 prekės(-ių)

Vis daugiau žmonių skundžiasi nugaros skausmais, kuriems įtakos turi nuolatinė įtampa, netaisyklinga laikysena, sėdimas ar stovimas darbas, silpni nugaros bei pilvo raumenys ar įvairios stuburo traumos.

Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet skausmas paūmėja prabudus, jis juntamas ne tik nugaroje, bet ir kakle. Šią problemą gali sukelti netinkama pagalvė. Kad jūsų miegas būtų kokybiškas ir nekenktų sveikatai, rekomenduojama naudoti ortopedines pagalves.

Tai itin patogios pagalvės, suteikiančios ergonominę atramą tiek galvai, tiek kaklui, todėl stuburas išlieka tiesus. Nesvarbu, miegate ant šono, nugaros ar ant pilvo – patogi ortopedinė pagalvė tinkamai prisitaiko prie kūno ir padeda išvengti nugaros, kaklo ir pečių raumenų įsitempimo bei skausmo.  

Miegodami ant ortopedinės pagalvės ryte pabusite gerai pailsėję ir žvalūs. Tad nieko nelaukite – nusipirkite taisyklingų formų, patogią pagalvę už itin patrauklią kainą. Tai galite padaryti apsilankę mūsų klinikoje Vilniuje arba internetu.

„Pes Planus“ – tobulam miegui, tobula pagalvė!

Tikriausiai ne kartą esate prabudę ryte ir pajutę maudžiantį skausmą kakle ar nugaroje. Visų šių negalavimų priežastimi gali būti nepatogi pagalvė.​ Todėl visada rekomenduojame atkreipti dėmesį į ortopedines pagalves. Nesvarbu, miegate ant šono, nugaros ar ant pilvo – ortopedinė pagalvė tinkamai prisitaiko prie kūno ir padeda išvengti nugaros, kaklo ir pečių raumenų įtempimo bei skausmo.  

​Miegodami ant ortopedinės pagalvės ​r​yte pabusite gerai pailsėję ir žvalūs.  

 

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus