Rankos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 72 prekės(-ių)

Po rankos traumų, dėl sužalojimų ar po ortopedo apžiūros bei konsultacijos gali būti reikalingos longetės arba rankos įtvarai. Aukštos kokybės įtvarus galite patogiai pirkti internetu, iš Pes Planus elektroninės parduotuvės. Visi produktai turi savo prekės puslapius, kuriuose rasite daug naudingos informacijos. Rinkitės sau patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą.

Rankos įtvarų tipai

Peties įtvarai. Jie vietoje palaiko ir stabilizuoja peties sąnarį. Naudojami atsigaunant po peties traumų, operacijų ar išnirimo. Peties įvaras padeda apriboti judesius ir skatina gijimą suteikdamas kompresiją.

Alkūnės įtvarai. Skirti alkūnės sąnariui imobilizuoti ir apsaugoti lūžių, išnirimų ar pooperacinio atsigavimo situacijose. Stabilizuoja sąnarį, palengvina gijimą, saugo nuo pakartotinių traumų.

Riešo – plaštakos įtvarai. Palaiko riešą bei plaštaką. Naudingi ne tik dėl traumų ar patempimų, bet ir turint riešo kanalo (tunelio) sindromą.

Piršto įtvarai. Jei lūžta ar susitraumuojami pirštas(-ai), naudojamas būtent toks įtvaras.

Raktikaulio įtvarai. Naudojami raktikaulio lūžiams ar sužalojimams gydyti. Jie imobilizuoja ir išlaiko raktikaulio sritį tinkamoje padėtyje, taip padeda gijimo procesui ir sumažina komplikacijų riziką.

Epikondilito įtvarai. Sukurti tokioms ligoms kaip tenisininko ar golfo žaidėjo alkūnė. Jie padeda mažinti apkrovą jautrioms sausgyslėms, mažina įtampą ir skausmą.

Rankų laikikliai. Palaiko ranką reikiamoje padėtyje, naudojamos rankai imobilizuoti arba palaikyti kai gydoma trauma, reabilituojamasi po operacijos.

Kada reikalingas rankos įtvaras?

Rankos įtvaras paprastai reikalingas dėl sveikatos problemų. Jo paskirtis – stabilizuoti, imobilizuoti ir apsaugoti ranką toje vietoje, kur patirta trauma.

Įtvarai yra būtina priemone po lūžių. Gijimo proceso metu kaulų fragmentai, su įtvarų pagalba yra išlyginami ir saugomi. Įtvarai taip pat naudojami sunkių išnirimų ar raiščių traumų atvejais. Jie padeda suteikti atramą ir apribojama judesius, kad būtų išvengta paūmėjimo ar traumos pasikartojimų.

Pooperaciniu laikotarpiu ar esant uždegimams ir pan., taip pat reikalingi įtvaras arba longetė rankai. Jis padeda išvengti pakartotinių, gijimą lėtinančių sužalojimų.

Kada rankos įtvaras yra būtinas?

Patyrus rankos traumą, sumušimą, patempimą, ar esant tokiems susirgimams kaip epikondilitas (tenisininko alkūnė), riešo kanalo sindromas, visada rekomenduojama įsigyti tekstilinį įtvarą rankai. Po įvairių neurologinių susirgimų, galvos smegenų insulto, parezės, stipininio nervo pakenkimo ir kt., ar po operacinio gydymo, labai svarbu fiksuoti ranką tinkamoje padėtyje laikiklio pagalba.

Individualus rankos įtvaras – judėjimo džiaugsmui

Ortopedas technikas, naudodamas naujausių technologijų medžiagas, pagal esamą kliento susirgimą pagamins individualų rankos įtvarą su kuriuo jūs galėsite net ir maudytis. Tinkamai pritaikytas rankos įtvaras pagerins reabilitaciją ir sugrąžins aktyvų judėjimą.

Universalūs įtvarai, tiksiantys visiems!

“Pes Planus” parduotuvėje Vilniuje bei internetu taip pat prekiaujame ir universaliais rankų laikikliais, peties, alkūnės, riešo ar piršto įtvarais, kurie reguliuojasi dirželių pagalba ir tinka kiekvienam. Tad jeigu trauma nėra itin sudėtinga ar sunki, sužeistą vietą imobilizuoti galima ir šių įtvarų pagalba. Čia galite sužinoti apie šių produktų parametrus, gamintojus bei kainas.

Produkcija pripažinta pasaulyje

Savo klientams siūlome įsigyti pripažintų gamintojų iš Vokietijos, Šveicarijos, Švedijos ir kitų Europos šalių ortopedinę produkciją, užtikrinančią efektyvią priežiūrą po rankos traumų ar kaulų lužių.

Kokybiški rankų įtvarai internetu – Pes Planus elektroninė parduotuvė

Pasirinkite kokybiškus įtvarus ar longetes, jei sunku išsirinkti, puslapyje yra galimybė palyginti prekės savybes tarpusavyje. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija. Prieš įsigyjant įtvarą rekomenduojame užsiregistruoti konsultacijai pas ortopedą - traumatologą. Atlikus tyrimus arba įvertinus jūsų situaciją, gydytojai rekomenduos geriausią sprendimą.