Rankos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-12 iš 91 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Rankos įtvaras   Apsilankę  šioje mūsų puslapio skiltyje  „Rankos įtvaras“ rasite informaciją apie  ortopedinius įtvarus pirštams, riešui, alkūnei, pečiui. Čia rasite ir laikiklius, skirtus be didelio vargo laikyti sužeistą ranką sulenktoje padėtyje.

Kada rankos įtvaras yra būtinas?

Patyrus rankos traumą, sumušimą, patempimą,  ar esant tokiems susirgimams kaip epikondilitas (tenisininko alkūnė), riešo kanalo sindromas,  visada rekomenduojama įsigyti tekstilinį įtvarą rankai. Po įvairių neurologinių susirgimų, galvos smegenų insulto, parezės, stipininio nervo pakenkimo  ir kt., ar po operacinio gydymo, labai svarbu  fiksuoti ranką tinkamoje padėtyje laikiklio pagalba.

Individualus rankos įtvaras – judėjimo džiaugsmui

Ortopedas technikas, naudodamas naujausių technologijų medžiagas, pagal esamą kliento susirgimą pagamins individualų rankos įtvarą su kuriuo jūs galėsite net ir  maudytis. Tinkamai pritaikytas rankos įtvaras pagerins reabilitaciją ir sugrąžins aktyvų judėjimą.

Universalūs įtvarai, tiksiantys visiems!

“Pes Planus” parduotuvėje Vilniuje bei internetu taip pat prekiaujame ir universaliais rankų laikikliais, peties, alkūnės, riešo ar piršto įtvarais, kurie reguliuojasi dirželių pagalba ir tinka kiekvienam. Tad jeigu trauma nėra itin sudėtinga ar sunki, sužeistą vietą imobilizuoti galima ir šių įtvarų pagalba. Čia galite sužinoti apie šių produktų parametrus, gamintojus bei kainas.

Produkcija pripažinta pasaulyje

Savo klientams siūlome įsigyti pripažintų gamintojų iš Vokietijos, Šveicarijos, Švedijos ir kitų Europos šalių ortopedinę produkciją, užtikrinančią efektyvią priežiūrą po rankos traumų ar kaulų lužių.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus