Masažiniai volai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-12 iš 12 prekės(-ių)

Reabilitacijos būdas, kuriam naudojamos kineziterapijos priemonės, vadinamas kineziterapija. O tų priemonių gausa leidžia atlikti daug įvairių pratimų, siekiant stiprinti viso kūno ar tam tikrus raumenis. Vienos populiariausių kineziterapijos priemonių tiek gydymo įstaigose, tiek mankštos pratimams namuose yra masažiniai volai.

 

Kas yra masažiniai volai?

Masažinis volas yra aukštu funkcionalumu pasižyminti kineziterapijos priemonė, padedanti masažuoti viso kūno raumenis (juos stiprinti, tempti, atpalaiduoti, stimuliuoti), taip pat puikiai tinkanti refleksoterapijai.

Kokia masažinių volų nauda?

Masažinis volelis bus nepamainomas, jei reikia atpalaiduoti įsitempusius raumenis, padėti sumažinti raumenų skausmą, sąstingį. Ypač šie voleliai tinkami, jei vargina nugaros skausmas ar kitos nugaros raumenų problemos. Taip pat turėdami tokį volelį namuose galėsite efektyviai ir lengvai pagerinti audinių kraujotaką. Ši priemonė tiks ir lavinant pusiausvyrą ar atliekant kitus pratimus. Platus panaudojimo spektras tik pagrindžia būtinybę namuose turėti šią kineziterapijai skirtą priemonę, nes su ja Jūsų mankšta bus kur kas efektyvesnė, paprasčiau atliekama, tikslinga.

Jei pasirinksite masažinį volą su dygliukais, tai mėgausitės maloniu masažu bei dar greičiau pasiekiamu rezultatu.

Volelis padės atpalaiduoti raumenis ne tik tada, kai yra medicininių indikacijų, bet ir po sunkaus fizinio krūvio ar įtemptos darbo dienos.

Negana to, būtina paminėti ir tai, jog masažinio volo nauda neatsiejama nuo teigiamos įtakos sąnariams. Naudodami volelį galėsite efektyviai sumažinti sąnariuose juntamą spaudimą, dėl ko judėjimo neapsunkins skausmas, maudimas ar kitoks diskomfortas sąnariuose.

Masažinį volą naudokite priklausomai nuo to, kuriuos raumenis norite atpalaiduoti, stiprinti. Jis puikiai tiks blauzdoms, šlaunims, sėdmenims, vidinėms šlaunų pusėms, nugarai ir kt. Mankšta bus labai lengva, paprasta, bet nepaprastai naudinga. Kaip atlikti pratimus? Tiesiog patogiai atsigulkite, atsiremkite į pagrindą rankomis bei kojomis ir ritinėkite volu tas kūno vietas, kurias norite masažuoti.

Masažiniai volai mūsų asortimente

  • Mūsų asortimente – italų gamintojo „Gymnic“ ir lenkų gamintojo QMED aukštos kokybės, patvarūs masažiniai voleliai.
  • Voleliai tinka viso kūno raumenų masažui, sumažėjus sąnarių mobilumui, norint stiprinti giliuosius raumenis, gerinti kraujotaką ir kt.
  • Yra volelis su nedideliais dygliukais.
  • Volelių skersmuo – 7, 7,5, 15 cm, ilgiai – 15, 17, 45 cm.
  • Yra galimybė individualiai reguliuoti kai kurių volelių kietumą.
  • Priemonės tinka įvairių raumenų grupių masažui.

Kur įsigyti kokybiškų masažinių volų?

Jei svarstote, kur pirkti aukštos kokybės, patvarų ir funkcionalų masažinį volelį, siūlome pasižvalgyti po „Pes Planus“ asortimentą. Laukiame Jūsų parduotuvėse Vilniuje, taip pat galite pirkti internetu. Siūlome volus ir kitas kineziterapijos priemones konkurencinga kaina, patariame, suteikiame išsamios informacijos ir padedame išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Nors mūsų kainos ir kokybės santykis labai patrauklus, ortopedinių gaminių galite įsigyti dar pigiau, jei nepraleisite progos, kai tam tikroms prekėms taikoma akcija.