Kompresinės kojinės vyrams

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Ilgas vaikščiojimas ar sėdėjimas, pavyzdžiui skrendant lėktuvu, dirbant sėdimą darbą, suponuoja kojų nuovargį, o neretai ir skausmą bei tinimą. Kodėl taip yra? Skrisdami lėktuvu netrunkame pajusti sausesnį ir mažiau deguonies prisotintą orą, tai turi įtakos kraujo tirštėjimui, o pastarasis aspektas, savo ruožtu, didina riziką susidaryti kraujo krešuliams, daugelio vadinamiems trombais. Negana to, sėdėjimas sulenktais keliais tiek skrendant lėktuvu ar važiuojant automobiliu, tiek dirbant sėdimą darbą turi neigiamos įtakos kraujotakai – ją lėtina ir kraujotaka sutrinka, kraujui tampa sunkiau iš kojų keliauti į širdį. Todėl jei norite išvengti minėtų rizikos veiksnių, leisdamiesi į ilgesnes keliones, dirbdami sėdimą ar stovimą darbą visada mūvėkite kompresines kojines.

Kompresinės kojinės vyrams leis išvengti kojų skausmo, tinimo bei užkirs kelią susidaryti kraujo krešuliams. Šios kojinės užtikrina kojų venų vožtuvų užsidarymą, todėl kraujas neužsilaiko, o keliauja iš kojų iki širdies. Kompresinės kojos vyrams efektyviai suaktyvins kraujotaką kojose, nes jas apspaudžia, taip susiaurindamos skerspjūvį ir neleisdamos kraujui kauptis kojų venose.

Kompresinės kojinės skirstomos į klases. Profilaktinei klasei priklausančios bus puikus pasirinkimas visiems, kurie dirba stovimą ar sėdimą darbą, dažnai leidžiasi į ilgesnes keliones lėktuvu, automobiliu ir kitomis panašiomis transporto priemonėmis. 1 klasei priklausančios kojinės padės esant kojų nuovargiui, sunkumui, po chirurginio venų gydymo. Kompresinės kojinės 2 klasės vyrams labai pagelbės, jei kojų venų būklė kur kas sunkesnė, pavyzdžiui, po giliųjų venų trombozės, chirurginio gydymo ir pan.

Kompresinės kojinės vyrams bus puikus pasirinkimas, jei rūpinatės savo sveikata ir komfortu. Jos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tad pasižymi geriausiomis savybėmis, yra patvarios. Savo sudėtyje turinčios net 30 proc. medvilnės kompresinės kojinės nealergizuos odos, jas dėvėti bus malonu net turintiems jautrią odą. Kompresinės kojinės vyrams nereikalaus daug indėlio jų priežiūrai. Jas galima skalbti ir rankomis, ir skalbimo mašinoje, tik svarbu pasirinkti tinkamą programą ir ne aukštesnę kaip 40 laipsnių vandens temperatūrą. Neutralus švelnus muilas ir jokių cheminių priemonių – viskas, ko reikės tinkamai kompresinių kojinių priežiūrai.