Kompresinės kojinės iki šlaunies viršaus (Ccl.1) uždarais pirštais

Kompresinės kojinės iki šlaunies viršaus (Ccl.1) uždarais pirštais
Rekomenduojama:
  • venų varikozė
  • po skleroterapijos
  • varikoziniai susirgimai ar tinimas nėštumo metu
  • po chirurginio kraujagyslių gydymo
  • viršutinių ar giliųjų venų tromboflebitas
Venosan (Šveicarija)
SG61631
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

71,00 €

 Šios  aukštos kokybės Venosan gamintojo 1 kompresinės klasės kojinės iki šlaunies viršaus, savo sudėtyje turi 70 proc. nailono ir 30 proc. elastano. Jos puikiai tinka dėvėti turint venų varikozės problemas, po skleroterapijos, esant varikoziniams susirgimams ir kojų tinimui nėštumo metu, pooperaciniam laikotarpiui po chirurginio kraujagyslių gydymo ar netgi siekiant išvengti viršutinių ar giliųjų venų tromboflebito. Šių kojinių funkcija – suaktyvinti kraujotaką kojose (apspausti veną, susiaurinti jos skerspjūvį ir tokiu būdu užkirsti kelią kraujo kaupimuisi apatinėje galūnėje). Mokslininkų įrodyta, jog kompresinės kojinės sumažina kojų tinimą ir nuovargį bei užkerta kelią lėtinio veninio nepakankamumo progresavimui. VENOSAN 6000 I kompresinės klasės (Ccl.1) kojinės iki šlaunies viršaus atitinka medicininių gaminių standartą RAL(RAL–GZ-378). Tai pats griežčiausias Europos standartas medicininiams kompresiniams gaminiams.

Atkreipiame dėmesį, kad kompresinių kojinių užsidėjimas reikalauja didesnės rankų jėgos.

Dydis S M L XL
Apimtis virš čiurnos sąnario ploniausioje vietoje(cm) 20-22 23-25 26-28 29-31
Apimtis 2-3cm žemiau kelio(cm) 29-38 32-40 35-43 38-46
Šlaunies apimtis 5cm žemiau kirkšnies (cm) 49-63 54-66 58-70 63-74

 

 Kojinių ilgis

Kojos ilgis (cm)

Trumpos 59-67
Ilgos 68-78

Atkreipkite dėmesį, jog prekės spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. 

Kompresinių kojinių dėvėjimas
Komrpesines kojines užsidėkite iš pat ryto, tokiu būdu neleisdami kojoms pradėti tinti arba kol patinimas nėra didelis ir būkite su jomis visą dieną, kol tenka vaikščioti ar ilgai sėdėti, o vakare nuimkite ir leiskite kojoms pailsėti. Jei keliaujate, skrendant lėktuvu arba vykstant automobiliu būtinai dėvėkite kompresines kojines ir nusimaukite jas dienos pabaigoje. Tokiu būdu apsaugosite savo kojas nuo tinimo, nuovargio ir užtikrinsite efektyvų kraujo grįžimą iš kojų į širdį. Taip pat svarbu, kad ilgai sėdint, stovint ar keliaujant judintumėte pėdas. Rekomenduotina padaryti šiek tiek kojų pakėlimų, pasukti pėdą ratu aplink čiurnos sąnarį ir, jei yra galimybė, kas pora valandų pasivaikščioti. 
Sveikų kojų palaikymas
Norint išlaikyti sveikas kojas rekomenduojama kaip įmanoma dažniau vaikščioti ir plaukioti, dėvėti patogius batus, miegoti po kojomis pasidėjus pagalvėlę, kad jos būtų šiek tiek aukščiau nei galva, taip pat kasdien pakišti kojas po drungnu vandeniu ir pamasažuoti lengvais sukamaisiais judesiais pradedant nuo kulkšnies ir baigiant kirkšnimi.
Profilaktinių ir gydomųjų kompresinių kojinių priežiūra
Skalbimo instrukcija
• Galite skalbti rankomis arba skalbimo mašina, nustačius švelnaus skalbimo programą ir įdėjus kojines į skalbimo maišelį. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C;
• Naudokite neutralų muilą švelniems audiniams (nenaudokite baliklių ar audinių minkštiklių); 
• Nevalykite cheminiu būdu ir nenaudokite jokių chemikalų;
• Nelyginkite lygintuvu;
• Nedžiovinkite ant radiatorių, tiesioginių saulės spindulių ar džiovyklėje;
• Kompresines kojines geriausia džiovinti horizontalioje padėtyje, ir leisti išdžiūti natūraliai, ištiesus jas ant rankšluoščio.
• Kojinių viršutinėje dalyje esančias silikonines tvirtinimo juostas reguliariai valykite spiritu,kad pagerėtų prikibimas.
* Saugokite kompresines kojines nuo įvairių tepalų, kremų ar aliejų, tiesioginių saulės spindulių, labai intensyvios šviesos ir karščio, kadangi visi šie veiksniai turi įtakos kompresijos sumažėjimui.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).