Pirmieji batukai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Pirmieji žingsniai ir mokymasis vaikščioti – tai natūralus laipsniškas fizinės raidos etapas, kurį puoselėti padeda pirmieji ortopediniai batukai  Memo. Šiame vaiko raidos etape avalynė atlieka itin svarbų vaidmenį, kadangi padeda palaikyti taisyklingą pėdutės vystymąsi ir eisenos formavimąsi. Nors vaiko pėdutės skliautai baigia formuotis tik šeštais septintais vaiko gyvenimo metais, tinkamą pėdos formavimąsi reikia užtikrinti jau nuo pat pirmųjų žingsnių.

Kodėl rinktis Memo pirmiuosius vaikščiojimo batukus?

  • Memo ortopediniai batukai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, turi sąlyginai lankstų padą (lankstus pirmasis pado trečdalis), kuris yra reikalingas taisyklingai pėdos biomechanikai.
  • Taip pat pirmieji batukai (skirti kūdikiui, vaikui: mergaitei ar berniukui) turi tvirtą aukštą užkulnį, kuris stabilizuoja kulną ir neleidžia vaiko pėdutėms šleivoti.
  • Ši avalynė yra sertifikuota ir atitinka visus ortopedinius reikalavimus

Pirmųjų batų pristatymas:

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai, reikiamus pirmiuosius batukus galite įsigyti mūsų parduotuvėje Vilniuje. Jei gyvenate ne Vilniuje, o Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Palangoje ar bet kuriame kitame mieste, pirkite internetu ir batukus į paštomatą ar pašto skyrių pristatys LP Express arba nurodytu adresu Venipak kurjeriai.