Kompresinės kojinės ir pėdkelnės nėščiosioms

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-13 iš 13 prekės(-ių)

Pėdkelnės, specialiai sukurtos nėščiosioms. Tokios pėdkelnės leidžia jaustis patogiai, suteikia paramos ir gali būti naudingos sveikatai tuo laikotarpiu, kai moters kūnas keičiasi. Pėdkelnės nėščiosioms sukurtos atsižvelgiant į konkrečius būsimųjų mamų poreikius ir anatomiją. Jų gamyboje naudojamos medžiagos, kurios priglunda prie kūno ir jį maloniai apgaubia. Pes Planus elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti itin kokybiškas pėdkelnes besilaukiančioms moterims.

Pėdkelnės nėščiosioms – nauda ir svarba

Pėdkelnės nėščiosioms nėra tik eilinis produktas. Tinkamai pasirinktos, bet kuriai besilaukiančiai moteriai jos gali padidinti komforto lygį kasdienybėje.

Patogumas ir ne tik

Nėštumo metu moters kūnas stipriai keičiasi. Auga svoris, pasislenka svorio centras, todėl kinta laikysena. Pėdkelnės nėščiosioms sukurtos taip, kad suteiktų reikalingą atramą apatinei kūno daliai ir padėtų sumažinti įprastai patiriamą diskomfortą – nugaros skausmus, kojų mėšlungį ir tinimus. 

Dėl to, kad švelniai apspaudžia pilvo apatinę dalį ir kojas, šios pėdkelnės gali pagerinti kraujotaką kompresijos zonose. Kraujotakos sutrikimai dažnu atveju atsiranda nėštumo metu, todėl padidėja varikozės ir edemos atsiradimo tikimybė. Varikozę nėštumo metu gali patirti net apie 35 % moterų. 

Nešiojant pėdkelnes nėštumo metu suaktyvinama kraujotaka bei stimuliuojamas limfos nutekėjimas.

Su nėštumu susijusios rizikos mažinimas

Ortopedinės pėdkelnės nėščiosioms gali būti labai svarbios mažinant tokių ligų, kaip kad giliųjų venų trombozė (GVT), riziką. Šių ligų tikimybė nėščiai moteriai išauga, nes pasikeičia kraujotaka. Kompresinė pėdkelnių funkcija skatina ir aktyvina kraujotaką srityje, kurią apspaudžia, todėl tikimybė, jog susidarys krešuliai, ženkliai sumažėja.

Suaktyvinta kraujotaka naudinga ir motinai, ir vaisiui. Dėl aktyvios kraujotakos pilvo ir dubens srityje, vaisius gauna daugiau deguonies ir maistinių medžiagų, o tai prisideda prie sveiko vystymosi.

Tinimo ir skausmo mažinimas

Šios pėdkelnės padeda sumažinti pėdų ir kulkšnių patinimą, kuris yra dažna problema nėštumo metu. Jos taip pat mažina kojų skausmą ir diskomfortą, nes palaiko kūną ir mažina apatinės kūno dalies patiriamą apkrovą. Su tinimu susiduria net 75 % moterų nėštumo periodu, tad kompresinių kojinių nešiojimas rekomenduojamas kiekvienai moteriai.

Sunkumo palengvinimas

Aptempdamos pilvą, pėdkelnės nėščiosioms jį šiek tiek pakelia. Taip sumažėja apkrova ir įtampa, pasidaro lengviau atlikti kasdienes užduotis, judėti. 

Kaip pasirinkti geriausias pėdkelnes nėščiajai?

Pasidalinsime, į ką atkreipti dėmesį, kad jums pavyktų įsigyti patogiausias ir labiausiai tinkančias pėdkelnes nėščiajai, kai perkate internetu.

Dydis ir tinkamumas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kad gautumėte visą naudą ir nepatirtumėte diskomforto. VENOSAN pėdkelnės ir kojinės nėščiosioms gali būti itin malonios nešioti, todėl jų prekės puslapyje rasite informacinę lentelę su dydžiais ir papildoma informacija, kaip tikslingai pasirinkti.

Kompresijos lygis

Kompresinės pėdkelnės siūlo įvairaus stiprumo kompresiją. Paprastai bendram palaikymui ir patogumui užtikrinti pakanka lengvos kompresijos. Tačiau esant dideliam kūno jautrumui dėl varikozės ar esant stipriam patinimui gali būti rekomenduojamas didesnis kompresijos lygis (20-35 mm Hg). Dėl tinkamo kompresijos lygio kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Informacija apie kompresiją taip pat yra nurodoma produkto puslapyje.

Medžiaga ir pralaidumas orui

Ieškokite kvėpuojančių ir odos nedirginančių medžiagų. Dažniausiai naudojama: elastanas, poliamidas, nailonas arba medvilnės mišinys. Šios medžiagos užtikrina reikiamą elastingumą ir patogumą, būtiną keičiantis kūno formoms. Venkite medžiagų, kurios gali sukelti dirginimą ar skatintų prakaitavimą.

Atsižvelkite ir į tai, kaip lengva pėdkelnes užsidėti ir nusiimti, taip pat į jų priežiūros instrukcijas. Pėdkelnės, kurias galima skalbti skalbimo mašinoje ir kurios yra patvarios, yra praktiškesnės. Taip pat rekomenduojame pažiūrėti Pes Planus elektroninėje parduotuvėje esančias kompresines kojines, rankoves bei kitus priedus skirtus nėščiosioms.