Kompresinės puskojinės Legline 20

Kompresinės puskojinės Legline 20
Rekomenduojama:
  • skrendant lėktuvu
  • ilgai važiuojant automobiliu ar traukiniu
  • keliaujant
  • dirbant stovimą ar sedimą darbą
  • kojų venų varikozė
  • kojų tinimas
  • tromboembolijos profilaktika
Venosan (Šveicarija)
VL303BL
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

20,00 €

Jeigu Jūs esate biuro darbuotojas, kirpėjas, virėjas, karininkas ar bet kurios kitos profesijos atstovas, kuri reikalauja vien sėdimo ar stovimo darbo, didelė tikimybė, jog ilgainiui Jus pradės kamuoti nemalonūs kojų skausmai ir nuovargis. Taip yra todėl, kad kraujas be jokių kliūčių nukeliauja iki kojų, tačiau užkilti atgal, dėl per mažo asmens fizinio judėjimo, ilgainiui darosi vis sunkiau. Kuo ilgiau dirbate tik sėdimą arba stovimą darbą, tuo didesnę žalą darote savo kraujagyslėms, galiausiai kraujas ima kauptis kojose, jos pradeda tinti, ima vystytis kojų venų varikozė. Tad jei norite išvengti kojų skausmų, rekomenduojame dėvėti profilaktines 20 mm Hg /140 den kompresines puskojines – VENOSAN LEGLINE.  Šių kompresinių puskojinių funkcija – suaktyvinti kraujotaką kojose (apspausti veną, susiaurinti jos skerspjūvį ir tokiu būdu užkirsti kelią kraujo kaupimuisi apatinėje galūnėje). Mokslininkų įrodyta, jog kompresinės kojinės sumažina kojų tinimą ir nuovargį bei užkerta kelią lėtinio veninio nepakankamumo progresavimui. Dėl kompresinių puskojinių, kraujas be kliūčių gali tekėti atgal į širdį ir taip bus išvengiama tinimo ir sunkumo kojose.

Dydis XS S M L
Apimtis virš čiurnos sąnario ploniausioje vietoje(cm) 20-21 22-23 24-25 26-27
Apimtis 2-3cm žemiau kelio(cm) 29-31 32-34 35-37 38-40

 Atkreipkite dėmesį, jog prekės spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.

  Kompresinių kojinių dėvėjimas
Komrpesines kojines užsidėkite iš pat ryto, tokiu būdu neleisdami kojoms pradėti tinti arba kol patinimas nėra didelis ir būkite su jomis visą dieną, kol tenka vaikščioti ar ilgai sėdėti, o vakare nuimkite ir leiskite kojoms pailsėti. Jei keliaujate, skrendant lėktuvu arba vykstant automobiliu būtinai dėvėkite kompresines kojines ir nusimaukite jas dienos pabaigoje. Tokiu būdu apsaugosite savo kojas nuo tinimo, nuovargio ir užtikrinsite efektyvų kraujo grįžimą iš kojų į širdį. Taip pat svarbu, kad ilgai sėdint, stovint ar keliaujant judintumėte pėdas. Rekomenduotina padaryti šiek tiek kojų pakėlimų, pasukti pėdą ratu aplink čiurnos sąnarį ir, jei yra galimybė, kas pora valandų pasivaikščioti.
Sveikų kojų palaikymas
Norint išlaikyti sveikas kojas rekomenduojama kaip įmanoma dažniau vaikščioti ir plaukioti, dėvėti patogius batus, miegoti po kojomis pasidėjus pagalvėlę, kad jos būtų šiek tiek aukščiau nei galva, taip pat kasdien pakišti kojas po drungnu vandeniu ir pamasažuoti lengvais sukamaisiais judesiais pradedant nuo kulkšnies ir baigiant kirkšnimi.
Profilaktinių ir gydomųjų kompresinių kojinių priežiūra
Skalbimo instrukcija
• Galite skalbti rankomis arba skalbimo mašina, nustačius švelnaus skalbimo programą ir įdėjus kojines į skalbimo maišelį. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C;
• Naudokite neutralų muilą švelniems audiniams (nenaudokite baliklių ar audinių minkštiklių);
• Nevalykite cheminiu būdu ir nenaudokite jokių chemikalų;
• Nelyginkite lygintuvu;
• Nedžiovinkite ant radiatorių, tiesioginių saulės spindulių ar džiovyklėje;
• Kompresines kojines geriausia džiovinti horizontalioje padėtyje, ir leisti išdžiūti natūraliai, ištiesus jas ant rankšluoščio.
• Kojinių viršutinėje dalyje esančias silikonines tvirtinimo juostas reguliariai valykite spiritu, kad pagerėtų prikibimas.
* Saugokite kompresines kojines nuo įvairių tepalų, kremų ar aliejų, tiesioginių saulės spindulių,  labai intensyvios šviesos ir karščio, kadangi visi šie veiksniai turi įtakos kompresijos sumažėjimui.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).