Rankų protezai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Žmogui, turinčiam negalią ar dėl įvairių priežasčių netekusiam rankos arba jos dalies, sugrąžinti dalines jos funkcijas bei suteikti daugiau pasitikėjimo savimi gali padėti modernus sprendimas – rankos protezas.

Šiuolaikiškų technologijų bei kokybiškų ir tvirtų medžiagų pagrindu pagamintas rankos protezas atstato prarastas griebimo, lenkimo ir kėlimo funkcijas. Rankos protezavimas palengvina kai kurių kasdienių darbų atlikimą ir skatina paciento integraciją į visuomenę.

Rankų protezai suprojektuojami atsižvelgiant į žmogaus gyvenimo sąlygas, poreikius ir individualias problemas, todėl pagal paciento bigės modelį atskirai yra pritaikomi ėmikliai ir apdailos medžiagos. Mes stengiamės, kad specialiu laminavimo, lankstymo, tvirtinimo bei silikoninės apdailos būdu pagamintas rankos protezas kuo mažiau skirtųsi nuo tikrosios ligonio rankos.

Rankos protezavimas ,,Pes Planus“ klinikoje apima žasto, dilbio  bei rankų pirštų protezų individualią gamybą.

Žasto, dilbio bei rankų pirštų protezai valdomi:

• specialių antgalių pagalba, kurių dėka atliekama griebimo ir palaikymo funkcija;

• tempimu (valdomi atitinkamais pečių, bigės judesiais tempimo juostomis ir leidžia atlikti sugriebimo funkciją bei sulenkti, fiksuoti alkūnės lankstą);

• elektriniu, automatizuotu būdu (rankos protezas valdomas paciento biosignalais. Tiesa, kol kas tokių protezų Lietuvoje yra labai mažai).

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus