Kosmetiniai veido protezai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Veidas - geriausiai matoma, dėl to labiausiai branginama žmogaus kūno dalis. Deja, ji nėra apsaugota nuo įvairių nelaimių, tačiau dabartinės technologijos leidžia spręsti šias problemas ir džiaugtis sugrįžusia gyvenimo kokybe bei pasitikėjimu.

Galime pasiūlyti nosies protezus ir ausų protezus. Ortopedijos medicinos centre ,,Pes Planus“ protezai veidui gaminami individualiai kiekvienam klientui, atsižvelgiant į bendrąją odos būklę, spalvą, paciento amžių. Protezai pagaminami per 1-2 savaites.

Nosies ar ausų protezai paprastai reikalingi po nelaimingų įvykių, esant onkologiniams ar kitiems susirgimams. Dirbtinė nosis ir ausis gaminama yra realių proporcijų, formos ir beveik niekuo nesiskiria nuo realaus veido odos atspalvio. Protezai gaminami iš įvairaus kietumo silikono, kuris sukuria artimesnį prisilietimo pojūtį tikrajai odai, bei kitos sintetinės protezavimo medžiagos.

Neleiskite, kad gyvenimo išbandymai užkirstų Jums kelią į visavertį socialinį gyvenimą, mažintų Jūsų pasitikėjimą savimi - patikėkite šios problemos sprendimą mūsų specialistams!

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus