Grįžti į paslaugų sąrašą

Individualių vidpadžių gamyba

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmas įtemptas ir labai dinamiškas, tai suponuoja, kad tikslinga atitinkamai rūpintis savo pėdomis. Stovimas darbas, nuolatinis skubėjimas ir panašūs veiksniai lemia, kad skundžiamės pėdų skausmais arba girdime tokius nusiskundimus iš aplinkinių. Taigi, jei norite būti sveiki, aktyvūs ir puikiai jaustis, PES PLANUS komanda rekomenduoja individualius vidpadžius.

Individualūs vidpadžiai – tai dėmesys kiekvienai pėdai, jų problematikai ir savybėms. Ar žinote, kad net to paties žmogaus dešinė ir kairė pėdos gali būti nevienodos? Individualūs vidpadžiai leidžia atsižvelgti į tuos skirtumus, o gamybos technologijos atranda geriausius sprendimus pėdų korekcijai ar profilaktikai.

Ar Jūs:

  • Turite plokščias pėdas?
  • Turite tinstančios kojos ar kojų varikozę?
  • Juntate stuburo ar sąnarių skausmus?
  • Turite valgus ar varus deformaciją?
  • Dirbate stovimą darbą?
  • Turite diabetinę pėdą?
  • Juntate kojų nuovargį nėštumo metu?

Jei bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, rekomenduojame įsigyti individualius vidpadžius – Jūs nusipelnėte komforto ir galimybės jaustis gerai. Siūlome sprendimą – individualių vidpadžių gamybą.

Individualių vidpadžių gamybos ypatumai

Pirmiausia, dar prieš pradedant individualių vidpadžių gamybą, atliekamas stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas. Bėgimas atliekamas daug bėgiojantiems, sportuojantiems. Tyrimo metu įvertinamos pėdoms tenkančios apkrovos bei pėdos deformacijos. Esminis tyrimo tikslas – identifikuoti skausmų priežastį, nes esant pėdos deformacijoms, skausmas gali pasireikšti ne tik pėdose, bet ir čiurnos, kelių ar net stuburo srityje. Todėl vidpadžių gamyba pradedama tik atlikus išsamų tyrimą ir identifikavus pėdų savybes.

Tikslinga aptarti kelias individualių vidpadžių gamybos technologijas:

Momentiniai vidpadžiai, kurių gamybai naudojama prancūzų technologija ir įranga. Momentiniai vidpadžiai pagaminami per 24–72 valandas (tikslus gamybos laikas priklauso nuo pėdos deformacijų).

Vidpadžiai, gaminami naudojant pėdos negatyvą, gaunamą spaudžiant pėdą į sausas putas arba jas gipsuojant. Tada padaromas pėdos modelis iš gipso ir pagal jį formuojami bei koreguojami vidpadžiai.

Individualių vidpadžių gamybai naudojamos medžiagos

Priklausomai nuo pėdos patologijos ir paciento poreikių, individualūs vidpadžiai gali būti labai įvairūs, todėl ir gamybai naudojamų medžiagų pasirinkimas platus, pavyzdžiui, anglies pluoštas suteikia didesnę smūgių amortizaciją ir suponuoja vidpadžių patvarumą bei ilgesnį nešiojimo laiką.

Vidpadžių tipai ir naudojamos medžiagos

Struktūriniu požiūriu skiriami trys pagrindiniai vidpadžių tipai:

  • Kieti. Pastarieji naudojami palaikyti pėdą taisyklingoje anatominėje padėtyje, suteikti tinkamą atramą pėdos skliautams ir sumažinti skausmą. Kietų vidpadžių gamybai naudojamas specialus medicininis plastikas arba kitokia kietą struktūrą turinti medžiaga.
  • Vidutinio kietumo. Šie vidpadžiai gerina pusiausvyrą ir padeda kontroliuoti judėjimą. Vidutinio kietumo vidpadžių gamybai naudojamos minkštos ir standžios medžiagos.
  • Minkšti. Pastarieji vidpadžiai padeda efektyviai išvengti nuospaudų ir paskirsto pėdoms tenkantį krūvį, jie bus idealus pasirinkimas diabetu sergantiems asmenims.

Reikia paminėti ir tai, kad, esant poreikiui, vidpadžius galima padengti specialia sidabro jonų turinčia antibakterine medžiaga, neleisiančia atsirasti nemaloniam kvapui bei užtikrinsiančia puikią higieną.

Apsilankymai pas specialistą: kada ir kodėl svarbūs?

Kai vidpadžius panešiosite 3–4 mėnesius, rekomenduojame atvykti ir pakartotinai įvertinti pėdų būklę. Šio apsilankymo metu įvertinsime pėdų pokyčio dinamiką ir, jei reikės, pakoreguosime Jūsų vidpadžius. PES PLANUS specialistai pateiks naudingų rekomendacijų pėdų mankštai.

Taip pat rekomenduojame apsilankyti pas mus praėjus metams nuo vidpadžių nešiojimo pradžios. Jums pasiūlysime pėdų tyrimą, įvertinsime vidpadžių struktūrinius pakitimus ir jų tinkamumą Jūsų pėdoms.

Jei individualius vidpadžius naudoja vaikas, tuomet apsilankymai rekomenduojami kas pusmetį – tai dėl greitų augimo tempų.

Naujausios technologijos suteikia plačias galimybes – jomis pasinaudojame ne tik gamybos procesuose, bet ir duomenų saugojimo. Jūsų tyrimų duomenys gali būti saugomi neribotą laiką, todėl pas mus galite atvykti bet kada – po 3, 5 ar dar daugiau metų, kad galėtume įvertinti dabartinę pėdų būklę ir palyginti ją su ankstesnių tyrimų rezultatais. Reguliari pėdų pokyčio dinamika ypač reikšminga vaikams, sportininkams ir pacientams, kuriems buvo atlikta operacija.

Pėdų tyrimą atliks ir individualių vidpadžių gamybos užsakymą priims mūsų specialistų komanda: kineziterapeutas, ortopedas technologas, o esant būtinybei ir gydytojas ortopedas-traumatologas Andrius Vaitiekus.

Mūsų ortopedo technologo ilgametė patirtis, sukauptos žinios bei įgūdžiai leidžia pacientams pasiūlyti aukščiausios kokybės individualius vidpadžius. Ortopedo - technologo Igorio Vyšniausko pagamintų vidpadžių bagažas siekia  daugiau kaip 40 000 porų vidpadžių!

Trumpai: ką reikią padaryti, kad džiaugtumėtės sveikomis savo pėdomis?

Registruokitės vizitui telefonu: +370 685 60010.

Specialistai, kurie teikia paslaugą

Registruokitės telefonu +370 685 60010

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais darbuotojas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.