Individualių vidpadžių gamyba

Įsigyti paslaugą galite čia. 

Pagal Jūsų pėdos unikalų atspaudą gaminami individualūs vidpadžiai yra skirti sumažinti pėdų, kulnų, blauzdų nuovargį ir skausmą bei profilaktikai - siekiant palaikyti sveikas pėdas ir išvengti galimų traumų ar skausmų.

Kam rekomenduojami Individualūs Ortopediniai Vidpadžiai?

- Jei turite pėdų ligas ar deformacijas.
- Jei sportuojate, daug vaikštote ar užsiimate kita aktyvia veikla, kurioje svarbu pėdas palaikyti taisyklingoje padėtyje, kad išvengtumėte skausmų ar galimų sužalojimų.
- Jaučiate kojų skausmus ar pasikartojantį pėdų nuovargį.
- Dirbate stovimą darbą 
- Turite diabetinę pėdą ar kitas sveikatos problemas, kurios gali paveikti pėdų būklę.

Individualių vidpadžių gamyba:

  1. Pėdų tyrimas ir įvertinimas: Prieš pradedant vidpadžių gamybą, svarbiausias žingsnis yra tiksliai įvertinti pėdų būklę - tam pasitelkiame kompiuterinį pėdų tyrimą (plantografo sistemą), kuris tiria pėdas stovėsenos, eisenos ir bėgimo padėtyse, tai padeda mums aiškiau suprasti jūsų pėdos biomechaniką ir sukurti vidpadžius - remiantis ne tik specialisto įžvalgomis, tačiau ir aiškiais tyrimo rezultatais, kurie padeda gaminį individualiai pritaikyti jūsų pėdai ir problemai.
  2. Konsultacija ir vidpadžių parinkimas: Konsultacijos metu specialistas aptaria tyrimo rezultatus, apžiūri pėdas bei individualiai parenka vidpadžio tipą ir medžiagas, kurios bus naudojamos vidpadžiuose, kad sukurtų taisyklingą pėdos palaikymą, atitinkantį jūsų poreikius. Vidpadžiai gali būti skirtingų tipų, priklausomai nuo to, ar jie skirti sportui, kasdieniniam naudojimui ar turintiems problemines pėdas (specializuotiems poreikiams). 
  3. Vidpadžių atsiėmimas: Pagaminus vidpadžius susieksime, dėl atsiėmimo vizito, kurio metu kartu su ortopedu - technologu pasimatuosite vidpadžius ir įsidėsite juos į norimą avalynę. Šio vizito metu svarbu įvertinti ar galutinis rezultatas yra tinkamas. Esant poreikiui ortopedas - technologas atliks vidpadžių korekciją.

Registruokitės tyrimui ir vidpadžių gamybai jau šiandien:

Jei turite papildomų klausimų ar norite registruotis susisiekite skambučiu +370 685 60010 arba [email protected]

Jūsų lauksime: Vilniuje, Naugarduko g. 98. 

PASIŪLYMAS vidpadžių užsakymui

*Galutinė vidpadžių kaina, vizito metu, gali kisti priklausomai nuo naudojamų medžiagų. 

Vidpadžių keitimas: 

Rekomenduojama po 6 arba vėliausiai 12 mėn. atvykti kontroliniam įvertinimui, kurio metu atliekamas pakartotinis kompiuterinis pėdų tyrimas ir rezultatai lyginami su ankstesniu tyrimu, tai padės įvertinti progresą, pėdų sveikatą bei vidpadžių būklę.

Specialistai, kurie teikia paslaugą

Registruokitės telefonu +370 685 60010

Ortopedas-technologas Igoris Vyšniauskas
Ortopedas-technologas Igoris Vyšniauskas
Igoris – Pes Planus centro įkūrėjas, tai žmogus suburęs visą komandą, tačiau apart vadovo pozicijos Igoris yra geriau žinomas, kaip ortopedas- [...]

Klausimai / atsakymai

Nėra jokių užduotų klausimų


Jūsų klausimas sėkmingai išsiųstas

Užduokite klausimą

Kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir elektroninis paštas) svetainėje neviešinami. Jais darbuotojas išsiunčia atsakymą užklausos pateikėjui.