Silikoniniai - geliniai vidpadžiai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Silikoniniai padukai batams – puikus sprendimas, jei norite suderinti komfortą su pėdų sveikata ir puikia savijauta.

Kada silikoniniai vidpadžiai – tikras išsigelbėjimas?

Esant ūmiam skausmui pėdos priekinėje ar galinėje dalyje, sergant cukriniu debetu, plantariniu fascitu („kulno pentinai“), sportuojantiems ar esant raumenų tonuso susilpnėjimui, po chirurginių pėdos operacijų rekomenduojame įsigyti silikoninius įdėklus.

Geliniai padukai puikiai tinka beveik visiems batams (aukštakulniams netinka).

Kokia silikoninių vidpadžių nauda?

Tokie vidpadžiai palaiko skersinį ir išilginį skliautus, neleidžia susidaryti nuospaudoms, sumažina spaudimą kulnuose tiek vaikštant, tiek stovint. Silikoniniai įdėklai į batus paskirsto svorį per visą pėdą, sumažina krūvį, tenkantį čiurnai, keliui, klubui ir stuburui. Silikoniniai padukai į batus yra puiki profilaktikos priemonė, siekiant išvengti pakartotinų Achilo sausgyslės traumų. Silikoniniai vidpadžiai pritaikomi atsižvelgiant  į susirgimą bei avalynės dydį ir tinka tiek moteriškai, tiek vyriškai avalynei.

Silikoniniai vidpadžiai-įdėklai: ypatumai ir pasirinkimas

Ortopedijos ir kineziterapijos centro „Pes Planus“ asortimente – iš dviejų skirtingą tankį turinčių silikono rūšių pagaminti silikoniniai padukai batams. Vidpadžiai turi perforuotas angas, sudarančias visas galimybes pėdai kvėpuoti, dėl ko didinamas padukų nešiotojo komfortas. Silikoniniai padukai - įdėklai puikiai paskirsto pėdose esantį slėgį, t. y. mažina apkrovas, tenkančias kulnui bei vidurinei pėdos daliai, o tai efektyviai mažino kojų nuovargį – šį privalumą netruksite pajusti naudodami mūsų silikoninius įdėklus.

Mūsų silikoninių vidpadžių spektre – koreguojantys, skirti sportui geliniai padukai į batus, taip pat pakulnės, turinčios papildomą paminkštinimą.

Rinkdamiesi silikoninius padukus prioritetą teikite kokybei. Mes siūlome tik patikimų gamintojų ir aukštos kokybės vidpadžius, pasižyminčius pavydėtinomis savybėmis, labai funkcionalius ir patvarius. Kitas aspektas – paduko dydis. Pavyzdžiui, jei kartais nešiojate 38, o kartais – 39 dydžio avalynę, siūlome rinktis didesnius – 39 – dydžio įdėklus į batus. Jei padukas yra per didelis ir į avalynę netelpa, išimkite gamyklinį vidpadį ir pagal jį apkirpkite silikoninio paduko priekinę dalį – turėsite idealiai avalynei tiksiančius įdėklus.

Mūsų asortimente galite rinktis 2/3 ilgio vidpadžius, kuriuos kur kas lengviau pritaikysite skirtingai avalynei. Funkcionalumu jie nenusileidžia įprastiems silikoniniams vidpadžiams. Tiesa, po operacijų ar sportuojant rekomenduojame rinktis padukus per visą pėdos ilgį.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus