Silikoniniai vidpadžiai su perforuotomis pėdos kvėpavimo angomis

Silikoniniai vidpadžiai su perforuotomis pėdos kvėpavimo angomis
Rekomenduojama:
  • kulno skausmas
  • priekinės pėdos dalies skausmas
  • pooperacinis periodas
  • padidintas pėdos jautrumas.
04-2998
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

39,00 €

Silikoniniai vidpadžiai pagaminti iš dviejų skirtingo tankio silikono rūšių su perforuotomis pėdos kvėpavimo angomis. Jie optimaliai paskirsto slėgį pėdose – sumažina kulnui ir pėdos viduriniai daliai tenkančias apkrovas, tačiau pėdos skliauto formavimo savybėmis nepasižymi.

Vidpadžiai gaminami 36,38,40,42,44 dydžio.Todėl avint 35-36 batų dydį- rekomenduojama rinktis 36 dydį,avint 37-38 dydį -rekomenduojame rinktis 38 dydžio silikoninius vidpadžius ir t.t.

 Informacija:
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).