Kojos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 79 prekės(-ių)

Šioje prekių kategorijoje rasite reikalingo tipo kojos įtvarą: šlaunies, kelio, kelio girnelės, blauzdos, čiurnos, pėdos ortopedinius įtvarus bei įtvarą Achilo sausgyslei.

Kojos įtvaras – kada jis reikalingas?

Jei Jūsų darbas fizinis arba užsiimate sportu, kurio metu intensyviai treniruojami kojų raumenys, joms tenka itin didelis krūvis. Tai reiškia, jog didėja tikimybė susižeisti, patirti sunkias traumas, po kurių reikalinga reabilitacija. Tinkamai reabilitacijai reikalingi pagal paskirtį pritaikytш įtvarai kojoms.

Kojos įtvarai rekomenduojami dėvėti po galūnių lūžių, esant sąnarių, raiščių ir raumenų uždegiminiams procesams, po sąnarių išnirimų. Taip pat kojos įtvaras turėtų būti dėvimas sportuojant ar pooperaciniu periodu. Įvairių tipų ortopediniai kojų įtvarai stabilizuoja ir  šildo  sąnarį padėdami gijimui ar profilaktiškai apsaugo sportuojant bei kasdienėje veikloje. Blauzdos ar kelio įtvarai yra dažna prevencinė priemonė, kuria naudojasi profesionalūs sportininkai krepšiniui, bėgimui, tenisui ar kitoms sporto šakoms.

Kojų aparatai sunkiai gyjančioms žaizdoms

Išskirtiniais atvejais gali būti gaminami ir kojų aparatai, kurie naudojami kojų sąnarių potrauminėms kontraktūroms (sumažėjusiam sąnarių paslankumui), blogai gyjantiems lūžiams gydyti, esant nestabiliems sąnariams po išnirimo ar raiščių plyšimo, nervų pažeidimų.

Kainos, pirkimas ir kokybė

Kviečiame Jums tinkamiausią kojos įtvarą įsigyti Pes Planus parduotuvėje Vilniuje arba šioje internetinėje parduotuvėje. Savo klientams siūlome nepriekaištingos kokybės prekes, turinčias tik teigiamus atsiliepimus. Kiekvienas kojos įtvaras mūsų kataloge išsiskiria patvarumu ir efektyvumu, nes savo prekes gauname iš įvertintų Švedijos, Vokietijos ir Šveicarijos gamintojų. Apie kojos įtvarų kainas galite sužinoti pasirinkę norimą produktą mūsų kataloge.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus