Kelio įtvaras vaikams Genu-Hit

Kelio įtvaras vaikams Genu-Hit
Rekomenduojama:
  • girnelės chondropatija
  • chondromaliacijai
  • menisko pakenkimas
  • raiščių traumos
  • nežymus kelio raiščių laisvumas
  • konservatyvus / pooperacinis gydymas
87081-0/K
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

69,00 €

Kompresinio kelio įtvaro GENU HIT sudėtyje yra integruota silikoninė žiedo formos pelotė ir šoniniai spiraliniai sutvirtinimai suteikiantys girnelės stabilizavimo bei kompresijos efektą. Kompresija gerina kraujotaką, limfos tekėjimą, dėl to mažėja skausmas ir tinimas. Modernia 3D mezgimo technologija anatomiškai išformuotas kelio įtvaras tolygiai priglunda ir užtikrina optimalią fiksaciją ir patogumą dėvint, o ties pakinklio sritimi speciali masažuojanti vieta atlieka itin svarbią funkciją esant Beikerio cistai. Įtvaro gamyboje naudojamos specialios medžiagos leidžia odai kvėpuoti ir gerai išgarina drėgmę.

Dydis   Apimtis po keliu (14cm) 23-26  Apimtis virš kelio (14cm) 29-33

 

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).