Alkūnės įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-12 iš 17 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Požymiai, padėsiantys nustatyti ar alkūnės įtvaras Jums yra reikalingas

Alkūnės skausmas, sąnario išnirimas, nestabilumas judesio metu, raumenų sustingimas bei nemalonus traškesys lankstant ranką – tai signalai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. Todėl privalote kuo greičiau išsiaiškinti šių nemalonių reiškinių priežastis ir imtis priemonių, kurios padėtų jas efektyviai pašalinti. Viena geriausių priemonių kovojant su alkūnių skausmu ir traumomis – alkūnės įvarai.

Alkūnės įtvaro privalumai    

Alkūnės įtvaras turi būti dėvimas esant įvairaus tipo traumoms – sumušimams, patempimams, epikondilitui. Jis puikiai tinka norint malšinti skausmą dilbio ir alkūnės srityje. Alkūnės įtvaras taip pat gali apsaugoti ranką sportuojant ar esant lėtiniams susirgimams. Svarbu įsidėmėti tai, jog tik tinkamai parinktas, aukštos kokybės įtvaras galės užtikrinti komfortą ir sąnario stabilumą.

Kokį alkūnės įtvarą pasirinkti?

Įtvarai nuo epikondilito – sumažins skausmą

Mūsų parduotuvės asortimente rasite aukštos kokybės ir labai patogių alkūnės įtvarų esant epikondilitui. Alkūnės įtvaras nuo epikondilito turi specialią pagalvėlę, masažuojančią pažeistas sausgyslių vietas, o drauge ir gerinančią kraujotaką audiniuose. Šie aspektai suponuoja, jog alkūnės įtvaras epikondilitui efektyviai prisideda prie gijimo skatinimo, malšina skausmą, uždegiminius procesus. Alkūnės įtvaras nuo epikondilito pagamintas iš elastinės medžiagos, pasižyminčios laidumu orui, elastingumu, todėl toks įtvaras visiškai nevaržys judesių, bus patogus nešioti.

Įtvarai sportuojantiems ir gyjantiems po traumos

Rinkoje taip pat itin populiarūs alkūnės įtvarai sportui, kurie yra ne tik puiki pagalba gyjant po traumų, bet ir aktyviai sportuojančių žmonių naudojama prevencinė priemonė treniruočių metu. Jei kilnojate sunkius svarmenis ar užsiimate kita sporto šaka, suteikiančia alkūnėms didelį krūvį, alkūnės įtvaras gali apsaugoti jus nuo stipresnių traumų.

Elastiniai įtvarai: artritui, artrozei, uždegimui gydyti

Turintiems alkūnės sąnario artritą, artrozę, uždegimą, kamuojant alkūnės skausmui puikiu sprendimu bus iš neopreno pagamintas alkūnės įtvaras, šildantis, malonus nešioti, elastingas. Šiais atvejais, taip pat varginant epikondilitui ar pooperaciniu laikotarpiu labai pagelbėti gali ir elastiniai alkūnės įtvarai, patikimai apspaudžiantys alkūnės sąnarį ir jį lengvai stabilizuojantys. Mūsų asortimente – elastiniai alkūnės įtvarai be specialių pagalvėlių ir su silikoninėmis pagalvėlėmis. Elastinis įtvaras vizualiai beveik nepastebimas, tad galėsite drąsiai dėvėti ir nejausti diskomforto.

Įtvarai lūžiams ir raiščių pažeidimams gydyti

Jei patyrėte lūžių ar raiščių pažeidimų, reabilitacijos laikotarpiui rinkitės patikimai alkūnę stabilizuojantį įtvarą, kuris apribos rankos judesius per alkūnę, riešą, bet nevaržys pirštų judesių. Jei reikia, toks įtvaras suteiks galimybę reguliuoti alkūnės sąnario amplitudę.

Kokybė, kuri gydo

Mūsų prekių kataloge internete bei klinikoje Vilniuje rasite Jums patogius ir tvirtus įtvarus iš patikimų bei įvertintų Europos gamintojų geromis kainomis. Gamintojus, kurių ortopedinę techniką įtraukiame į savo asortimentą, renkamės itin skrupulingai ir atsakingai, todėl Jums siūlome tik aukščiausios kokybės įtvarus alkūnei.
Kartais internetinėje parduotuvėje vyksta akcijos, prekėms taikomos nuolaidos.


Alkūnės įtvarų užsakymas internetu

Įtvarus galite pirkti ne tik fizinėje parduotuvėje, bet ir internetu. Prekės siųsti galime į bet kurį Lietuvos miestą: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę, Palangą ir kitus.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus