Epidyn Stabil alkūnės įtvaras

Epidyn Stabil alkūnės įtvaras
Rekomenduojama:
  • esant alkūnės sanario artritas ar artrozė
  • konservatyvus ar pooperacinis alkūnės gydymas
  • ūmus ar lėtinis epikondilitas ( „Tenisininko“ ar „Golfo žaidėjo“ alkūnė)
  • lateralinių raiščių nesatabilumas.
07517-0/S
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

59,00 €


Modernia 3D mezgimo technologija išmegztas ir anatomiškai išformuotas įtvaras tolygiai priglunda ir užtikrina optimalią fiksaciją bei patogumą jį dėvint. Integruota silikoninė pelotė ir šoniniai metaliniai sutvirtinimai stabilizuoja alkūnės sąnarį, sumažina jam tenkančias apkrovas bei sausgyslių tempimą ties epikondilais. Taip yra skatinama pažeistų audinių regeneracija, propriorecepcija bei metabolizmas, mažėja skausmas ir pamažu yra atgaunama rankos funkcija.

Dydis

S

M

L

XL

XXL

Dilbio apimtis (cm)

≤ 23

24-26

27-29

30-32

≥33

Epikondilito įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Epikondilito įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).