Įtvarai Achilo sausgyslei

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Šioje prekių kategorijoje rasite įtvarus, skirtus dėvėti po Achilo sausgyslės traumos.

Achilo sausgyslės yra dažnai pažeidžiamos sportuojant, kitaip aktyviai leidžiant laiką arba įvykus nelaimingam atsitikimui. Paprastai įvyksta sausgyslės patempimas, uždegimas, plyšimas. Esant šiam ar bet kuriam kitam Achilo sausgyslės pažeidimui, svarbus kuo greitesnis jos užgijimas ir naujų traumų profilaktika.

Įtvaras Achilo sausgyslėms stabilizuoja, sutvirtina pažeistą vietą ir kartu suteikia masažuojantį poveikį. Achilo sausgyslės įtvaras sumažina patiriamą judėjimo metu raumenų vibraciją ir skausmą. Su įtvaru sumažėja patinimas, greičiau gyjama ir apsisaugoma nuo traumų pasikartojimo.

Mūsų parduotuvėje Vilniuje bei prekių kataloge internetu parduodami vokiškos kokybės įtvarai Achilo sausgyslei, tiesiai iš gamintojo Sporlastic. Tai itin aukštos kokybės įtvarai, pagaminti iš ilgaamžių medžiagų. Įtvarai yra tvirti, tačiau dėl gamybos metu naudojamos 3D mezgimo technologijos, jie anatomiškai idealiai prisitaiko prie pėdos ir kulno. Čia Jums siūlome įsigyti ortopedines prekes, įvertintas profesionalų bei jas jau išbandžiusių klientų. Įtvarų kainas bei kitą informaciją apie prekes rasite paspaudę ant norimo produkto.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus