Individualūs įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-18 iš 18 prekės(-ių)

Individualūs įtvarai - tai įtvarai, gaminami personalizuotai, pagal individualų užsakymą. Šias priemones gamina ortopedai technikai. Individualus įtvaras gali būti reikalingas patyrus įvairias traumas: plaštakos kaulų, delnakaulių lūžius, plyšus sausgyslei, lūžus stuburo slanksteliams, padikauliams ir kt. Taip pat individualių įtvarų gamyba yra reikalinga po operacijos, esant poreikiui stabilizuoti kūno dalį konkrečioje padėtyje.

Kiekviena trauma yra skirtinga, todėl įtvarai, gaminami individualiai, idealiai atitinka paciento poreikius ir traumos pobūdį. Visi įtvarai yra gaminami atsižvelgiant į žmogaus kūno sudėjimą bei individualias savybes. Įtvarai yra kuriami siekiant maksimalaus komforto ir funkcionalumo.

Taip pat individualūs įtvarai gali būti naudojami patyrus galvos traumą ar skirti apsaugoti kaukolę nuo traumavimo po operacijos. Ypač dažnai individualūs galvos įtvarai yra naudojami vaikams bei kūdikiams po kraniosinoztozinės operacijos, tokiu būdu siekiant stabilizuoti galvos kaulų padėtį ir palaikyti operacijos metu atkurtą galvos formą.

Individualių įtvarų kataloge internete bei ortopedijos centre Vilniuje galite pamatyti PesPlanus ortopedų-technikų gaminamus įtvarus, kuriuos parinkti ir pritaikyti padės specialistai konsultacijos metu.

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus