PREKĖS

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 567 prekės(-ių)

Ortopedinės prekės (ortopedijos technika) – tai tokie produktai, kurie padeda pacientams atsikratyti skausmų, išlaikyti taisyklingą laikyseną, gali pagerinti kraujotaką taip pat suteikia galimybę nėščioms moterims jaustis komfortiškai. Šiais laikais žmonės gali rinktis iš plataus ortopedijos techninių priemonių asortimento, nes ortopedinės prekės būna labai įvairios, tai: įtvarai; protezai; kompresinės kojinės; ortopedinė avalynė; prekės nugarai; tvarsčiai; ramentai; ortopediniai vidpadžiai. Tačiau svarbu paminėti, jog tik specialistas gali parinkti tinkamą ortopedinę prekę. Tad, jei Jums skauda pėdas arba pastaruoju metu pasidarė sunkiau vaikščioti, o galbūt pastebėjote, kad jau kuris laikas kamuoja nugaros skausmai, o Jūs nežinote kodėl, kreipkitės į ortopedą. Jei treniruotės metu pasitempėte čiurną ir nežinote kaip ją gydyti, Jums būtinos tam tikros ortopedinės prekės, pavyzdžiui, kojos įtvaras. Kokį rinktis tikslingiausia, patars gydytojas. O galbūt Jūs įtariate, jog vystosi plokščiapėdystė ir spėliojate, ką daryti dabar? Mes rekomenduojame apsilankyti pas ortopedą. Specialistas diagnozuos, dėl kokių priežasčių Jus kamuoja pėdų, nugaros ar kiti skausmai, paskirs gydymą bei tinkamas ortopedines prekes, taip pat paaiškins, kodėl būtinos vienos, o ne kitos ortopedinės prekės. Taigi ne laukite, kol skausmas Jus sukaustys ir ieškokite išeičių.

Ortopedinės prekės Vilniuje

Pes Planus siūlo galimybę patrauklia kaina, net ir internetu įsigyti kokybiškas ortopedijos prekes Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Čia visos prekės suskirstytos į patogias kategorijas, kad jums būtų lengva rasti tai, ko ieškote. Iš Pes Planus el. parduotuvės galite užsisakyti viską, ką rekomenduoja kineziterapeutai, podologai ar ortopedai-traumatologai. Ortopedinės prekės taip pat gali padėti palengvinti kasdienybę ar siekti geriausių rezultatų treniruotėse.

Apžvelkime, kokios ortopedinės prekės iš mūsų klinikos Vilniuje gali būti įsigyjamos.

Ortopediniai vidpadžiai

Būtini tiems, kurie turi pėdos problemų arba itin daug vaikšto, ilgai stovi. Tolygiai paskirstydami atramas ir amortizuodami judesį, jie apsaugo pėdas nuo nuovargio, mažina skausmą ir gali koreguoti netaisyklingą vaikščiojimą. Asortimente yra specialūs vidpadžiai vaikams, suaugusiems, vidpadžiai sportui ir kt.

Įtvarai

Bene populiariausios ortopedinės prekės Vilniuje ar kituose miestuose - kaklo, rankos, nugaros, kojos ar kiti individualūs įtvarai. Jie skirti imobilizuoti tam tikrą kūno vietą. Imobilizavimas apsaugo nuo patempimų ir palaiko tinkamą padėtį po traumos ar sužalojimo, kad spartėtų atsigavimas ir pavyktų išvengti paūmėjimų.

Protezai

Individualiai gaminamas protezas yra skirtas atkurti kūno estetiką ir/ar tam tikrų kūno dalių funkciją po traumos, operacijos, sužalojimo ar dėl įgimtų trūkumų. Pes Planus siūlomos ortopedinės prekės Vilniuje iš šios kategorijos yra: kosmetiniai veido, rankų ir kojų protezai. Prieš gamyba būtina konsultacija su ortopedu- technologu.

Ortopedinė avalynė

Taip pat, kaip ir ortopediniai vidpadžiai, šio tipo avalynė padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną bei mažina nuovargį. Ji taip pat yra būtina turintiems plokščiapėdystę ar kitas pėdų ligas.

Kompresinės kojinės ir rankovės

Šias ortopedines prekes Vilniuje ir likusioje Lietuvoje perka klientai, kurie reabilituojasi po operacijų, sportininkai ar turintys kraujotakos problemų kojose ir kitose kūno dalyse. Kojinės ar rankovės švelniai apspaudžia kūną, taip skatindamos kraujotaką apspaustose zonose. Šis procesas mažina kraujo krešulių susidarymo riziką ir padeda greičiau atsistatyti pavargusiems raumenims. Turime ir specialiai sportui skirtų, ir 1, 2 klasių kompresinių kojinių ir pėdkelnių.

Kineziterapijos priemonės

Masažiniai volai, kilimėliai, kamuoliukai, kinezioteipai ar elastinės juostos reikalingi visiems, kurie lanko individualius arba grupinius kineziterapijos užsiėmimus bei sportuoja namuose. Šios priemonės padeda tinkamai atlikti pratimus bei stiprinti kūną.

Ortopedinės pagalvės

Šios pagalvės yra anatomiškai pritaikytos prie kaklo ir galvos išlenkimų, todėl gali padėti pamiršti miego sutrikimus ar diskomfortą kūne, jaučiamą atsikėlus. Jos sušvelnina spaudimo taškus, užtikrina optimalią stuburo padėtį gulint, mažina kaklo patempimo riziką ir sukuria idealias sąlygas ramiam miegui.

Dovanų kuponai

Pes Planus dovanų kuponai - tinkamas būdas parodyti rūpestį, leidžiantis gavėjams pasirinkti ortopedijos prekes ar Pes Planus centro siūlomas paslaugas Vilniuje pagal savo poreikius. Dovanokite artimiesiems laisvę judėti nevaržomiems skausmo bei diskomforto!