Individualūs sportiniai vidpadžiai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Sportuojantys dažnai susiduria su pėdų, blauzdų ar Achilo skausmais ir, žinoma, kojų nuovargiu. Ne visi tikriausia žino, kad  dažnai pasikartojančios  kojų traumos gali būti išprovokuojamos dėl netaisyklingos pėdų anatomijos. Šių problemų dažnai galima išvengti naudojant individualius sportinius vidpadžius.  Sportiniai įdėklai stabilizuoja pėdos padėtį bate,  absorbuoja smūgius, didina  pėdos funkcijų efektyvumą, užtikrina komfortą  ir apsaugo raumenų- skeleto sistemą.

Sportiniai vidpadžiai gaminami atsižvelgiant į atitinkamas sporto šakas bei anatomines  pėdų  ypatybes. Vidpadžiai taip pat turi atitikti individualias statines ir biomechanines savybes. Todėl mes individualių vidpadžių gamyboje naudojame begalę medžiagų, tam, kad išgautume maksimalų individualumą sprendžiant iškilusias problemas. Taip pat galime pasigirti, kad jau daugelį metų dirbame su atskirais įvairių vyrų krepšinio komandų žaidėjais, Moterų krepšinio rinktine, mūsų klientai yra augantys Marčiulioniukai bei Žalgirio futbolo komandos žaidėjai, tenisininkai, dviratininkai   bei daugelis kitų.

Taigi mes, prieš gaminant individualius vidpadžius, visada atliekame statinį ir dinaminį pėdų tyrimą. Esant reikalui, analizę atliekame bėgimo takeliu, kur prasibėgama ir tada analizuojame ar taisyklingai bėgama, einama. Taip pat atlikdami analizę visada prašome atsinešti avalynę su kuria sportuojate, nes deja, kartais pasitaiko, kad problemos atsiranda ne dėl anatominių žmogaus problemų, o tiesiog dėl ne itin kokybiškos sportinės avalynės. Taigi, atlikus tyrimą bei apžiūrą, siūlome optimaliausią sprendimą.

Mūsų gaminiai yra akredituoti Valstybinės akreditavimo tarnybos, o tai garantuoja kokybę, bei mūsų atsakomybę.

Judėkime į priekį kartu!
Pes Planus