Dilbio protezas

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Nepatogumus, susijusius su įgimtomis ar įgytomis rankos dalies – dilbio – traumomis ar defektais, gali panaikinti šiuolaikiškas dilbio protezas. Ši dirbtinė rankos dalis panaikina estetinį diskomfortą, sugrąžina dalines rankos funkcijas (griebimą, kėlimą, palaikymą) bei skatina žmogaus integraciją visuomenėje.

Dilbio protezas gaminamas iš patvarių medžiagų. Mūsų rūpestis, kad šis protezas, jo spalva bei dydis kuo maksimaliau atitiktų tikrąją galūnę.

Ortopedijos medicinos centre „Pes Planus“ dilbio protezas gaminamas kiekvienam asmeniui individualiai: dilbiui pakeisti naudojamas plieninis vamzdelis. Jis yra tuščiaviduris, tad protezo svoris yra minimalus. Dilbio protezo apdailai naudojamas silikonas.

Universali rankos protezo dalis – ėmiklis – gaminama specialiu laminavimo būdu, į vidų įdedant silikoninį įdėklą. Šis dėklas yra lengvas, patvarus, padidina protezo prisitvirtinimą ir leidžia išlaikyti svorį iki 75 kg. Rankos protezo lankstai, priklausomai nuo jų rūšies, kuriami tiek iš plieno, tiek iš titano lydinio. Plieniniai arba aliuminiai antgaliai dažniausiai naudojami darbo protezuose.

Žastą ir plaštaką sujungiantis dilbio protezas paprastai pagaminamas per mėnesį.

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus