Kompresinės kojinės ir rankovės

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 32 prekės(-ių)

Kaip išsirinkti kompresines kojines?

Kompresijos (suspaudimo laipsnio) matavimo vienetas yra mmHg. Ant kiekvieno gaminio nurodomas jo apspaudimo laipsnis, kurį atitinka du skaičiai (pvz. 15/20 mmHg). Didesnis skaičius rodo kompresiją gaminio apačioje, o mažesnis - gaminio viršuje. Tokia palaipsniui silpnėjanti kompresija stimuliuoja kraujotaką kojose ir skatina lengvą veninio kraujo sugrįžimą iš kojų į širdį.
Priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Tuo atveju, jei kompresines kojines Jums paskyrė gydytojas, jis parekomenduos ar Jums reikalingos profilaktinės ar gydomąją kompresinę klasę turinčios kompresinės kojinės. Rinkadamiesi kompresines kojines savarankiškai, atsižvelkite į lentelėje pateiktą informaciją.

Kompresinė klasė

Spaudimo lygis (mm/Hg)

Indikacijos

Profilaktinė klasė

10-14 mm/Hg

Profilaktiškai žmonėms,  dirbantiems stovimą ar sėdimą darbą, nėščiosioms, keliaujant.

 

I  klasė

15-21 mm/Hg

Esant kojų sunkumui, nuovargiui, nestiprioms edemoms, lengvai varikozei, po skleroterapijos, venų varikozės chirurginio gydymo, nėštumo metu – profilaktiškai ar esant lengvai varikozei.

 

II klasė

22-35 mm/Hg

Nėštumo metu esant sunkesnei venų varikozei, po giliųjų venų trombozės, pasireiškus  limfoedemai, lipoedemai,  būklei po paviršinio ar giliojo tromboflebito bei po chirurginio venų ar veninių opų gydymo.

 

Simptomai identifikuojantys, kad Jums reikia kompresinių kojinių

Žmogui, pajutusiam, kad skauda kojas arba jos dažnai tinsta, rekomenduotina kreiptis į gydytoją. Tokie simptomai dažnai signalizuoja, apie kojų kraujotakos sutrikimus, trukdančius  kraujui kraujagyslėmis pakilti į viršų. Jei žmogus gyvena nejudrų gyvenimą, rūko, dirba sėdimą darbą arba turi viršsvorio, kraujo tekėjimas kraujagyslėmis apsunkinamas dvigubai.   

Profilaktinės kompresinės kojinės

Kad asmuo išvengtų kraujotakos sutrikimų, gydytojai rekomenduoja nešioti profilaktines kompresines kojines, nes jos aktyvina kraujotaką. Profilaktinės kompresinės kojinės skirtos sveikiems asmenims, dirbantiems stovimą arba sėdimą, daug keliaujantiems (lėktuvu, autobusu, automobiliu) ir norintiems ateityje išvengti venų susirgimų.  

Nėščiosioms

Profilaktinės kompresinės kojinės taip pat rekomenduojamos nėščiosioms. Dėl didėjančio būsimų mamyčių svorio, kojoms tenka didesnė apkrova, kas gali apsunkinti kraujo tekėjimą kraujagyslėmis.  

Sportuojantiems

Jei žmogus sportuoja, jam taip pat rekomenduojama įsigyti kompresines kojines, kurios skirtos ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir mėgėjams. Tokios kojinės padės išvengti raumenų skausmo, leidžia kojoms kvėpuoti ir pagerina sportininko savijautą fizinio aktyvumo metu. Svarbu paminėti, kad prieš perkant sportines kompresines kojines, reikėtų pasitarti su gydytoju, kuris parinks tinkamą kojinių suspaudimą.   

Gydomosios kompresinės kojinės

Jei asmuo lankėsi pas gydytoją ir jam buvo diagnozuoti kraujotakos sutrikimai, profilaktinės kompresinės kojinės nebepadės. Tokiu atveju reikia įsigyti gydomąsias kompresines kojines, kurių būna trijų klasių. Pirmosios klasės gydomosios kojinės skirtos rizikos grupėje esantiems žmonėms, antrosios ir trečiosios klasės nešiojamos tik gydytojų paskyrimu ir tik tiems, kurie turi kraujotakos ar venų sutrikimų.  

„Pes Planus“ klinikoje galima įsigyti profilaktines, gydomąsias kompresines kojines ir kompresines kojines sportuojantiems, skirtas tiek vyrams, tiek moterims.     

Kodėl verta rinktis Venosan?  

Venosan- tai šveicariška kokybė. Venosan- tai viena iš kompresinių gaminių lyderių kurioje visi etapai nuo siūlų iki gaminio pagaminimo yra atliekami vienoje kompanijoje, kas leidžia kontroliuoti kokybę visuose gamybos procesuose. Venosan gaminiai yra unikalūs savo sudėtimi:  

• Jie atitinka medicininių gaminių standartą RAL ( RAL-GZ-387).Tai pats griežčiausias Europos standartas medicininiams kompresiniams gaminiams. Norma RAL-GZ-387 reglamentuoja gaminio sudėtį, kompresines savybes, tvirtumą, elastingumą, pakavimą ir kt.  

• Sidabro siūlas. Nuo seno yra žinoma, kad sidabras turi gydomųjų galių. Ir tik nesenai buvo atlikti tyrimai kurių metu buvo nustatyta, kad šis brangus metalas turi ir kitų svarbių savybių:- sidabras užtikrina antibakterinį ir bioaktyvų poveikį ( kontaktuojant daugiau kaip 99,9 proc.bakterijų žūva jau pirmą valandą). Šis metalas apsaugo nuo bakterinių ir grybelinių infekcinių susirgimų. Apsaugo nuo nemalonaus kvapo.Reguliuoja temperatūrą ( esant karščiui –sidabras turi puikią savybę išstumti karštį, o esant šalčiui-turi savybę atspindėti).Gaminiai turintys sidabro turi antistatinių savybių-išskaido dėl trinties atsirandančius elektros krūvius.  

• Tactel ® - tai mikro pluoštas, kuris yra 40 kartų plonesnis už plauką. Sluoksniuojant šį pluoštą yra sukuriamas klimatinis efektas –kai gaminiai kvėpuoja.Šio pluošto dėka nereikalinga drėgmė greitai išgaruoja nuo odos paviršiaus, kas užtikrina maksimalų komfortą juos dėvint. Dėka horizontalaus audinio tempimosi, gaminiai yra lengvai užsimaunami.  

• Medvilnė. Kompresinės kojinės su medvilne yra mezgamos taip, kad būtent tik medvilninis sluoksnis kontaktuoja su oda.Tai ypatingai svarbu tiems, kas yra alergiškas sintetiniams audiniams. Medvilnė taip pat gerai sugeria drėgmę, užtikrina higieną, bei yra atspari skalbimui. • Lycra. Gaminiai kurių sudėtyje yra Lycra yra švelnūs ir malonūs odai, užtikrina komfortą ir nevaržo judesių, gerai praleidžia orą ir nereikalauja ypatingos priežiūros, bei išsaugo 100 proc elastingumą net ir po daugelio skalbimų.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus