Kompresinės kelioninės kojinės JET LEGS

Kompresinės kelioninės kojinės JET LEGS
Rekomenduojama:
  • kelionių metu
  • venų ligų profilaktika
Venosan (Šveicarija)
SG59610
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

19,00 €

  Tenka daug keliauti, ilgai važiuoti automobiliu ar skristi? O gal Jūsų darbas tiesiogiai susijęs su skrydžiais? Jūs būtinai turite pasirūpinti savo kojomis! Ilgas sėdėjimas sulenktais keliais sumažina kraujo tekėjimo greitį apatinėse galūnėse, o lėktuve esantis žemesnis nei įprastai mus supantis oro slėgis sąlygoja kojų tinimą. Oras esantis lėktuve yra labai sausas ir turi mažiau deguonies, kraujas tampa tirštesnis ir būtent  tai gali lemti trombozę (kraujo krešulių) ar net  plaučių oro emboliją.  Ilgai keliaujant automobiliu, autobusu ar traukiniu dėl sulenktų kelių ir mažo judėjimo gali atsirasti visi paminėti negalavimai.  Todėl, norėdami išvengti kojų tinimo, trombų susidarymo ir sunkumo kojose turite mūvėti kelionines kompresines kojines. Kompresinės kojinės apspaudžia veną ir tokiu būdu susiaurina jos skerspjūvį. Pilnai savo funkcijos neatliekantys venų vožtuvėliai vėl užsidaro, taip užkirsdami kelią kraujo sugrįžimui atgal ir tvenkimuisi venose, tad kraujas be jokių kliūčių gali tekėti link širdies. Šios kojinės turi laipsninę kompresiją, kuri didžiausia ties čiurna ir tolygiai mažėja į viršų. Kelioninės kojinės puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Batų dydis 36-40 41-45
Dydis 1 2

Kompresinių kojinių dėvėjimas
Komrpesines kojines užsidėkite iš pat ryto, tokiu būdu neleisdami kojoms pradėti tinti arba kol patinimas nėra didelis ir būkite su jomis visą dieną, kol tenka vaikščioti ar ilgai sėdėti, o vakare nuimkite ir leiskite kojoms pailsėti. Jei keliaujate, skrendant lėktuvu arba vykstant automobiliu būtinai dėvėkite kompresines kojines ir nusimaukite jas dienos pabaigoje. Tokiu būdu apsaugosite savo kojas nuo tinimo, nuovargio ir užtikrinsite efektyvų kraujo grįžimą iš kojų į širdį. Taip pat svarbu, kad ilgai sėdint, stovint ar keliaujant judintumėte pėdas. Rekomenduotina padaryti šiek tiek kojų pakėlimų, pasukti pėdą ratu aplink čiurnos sąnarį ir, jei yra galimybė, kas pora valandų pasivaikščioti. 
Sveikų kojų palaikymas
Norint išlaikyti sveikas kojas rekomenduojama kaip įmanoma dažniau vaikščioti ir plaukioti, dėvėti patogius batus, miegoti po kojomis pasidėjus pagalvėlę, kad jos būtų šiek tiek aukščiau nei galva, taip pat kasdien pakišti kojas po drungnu vandeniu ir pamasažuoti lengvais sukamaisiais judesiais pradedant nuo kulkšnies ir baigiant kirkšnimi.
Profilaktinių ir gydomųjų kompresinių kojinių priežiūra
Skalbimo instrukcija
• Galite skalbti rankomis arba skalbimo mašina, nustačius švelnaus skalbimo programą ir įdėjus kojines į skalbimo maišelį. Vandens temperatūra – ne daugiau nei 40°C;
• Naudokite neutralų muilą švelniems audiniams (nenaudokite baliklių ar audinių minkštiklių); 
• Nevalykite cheminiu būdu ir nenaudokite jokių chemikalų;
• Nelyginkite lygintuvu;
• Nedžiovinkite ant radiatorių, tiesioginių saulės spindulių ar džiovyklėje;
• Kompresines kojines geriausia džiovinti horizontalioje padėtyje, ir leisti išdžiūti natūraliai, ištiesus jas ant rankšluoščio.
• Kojinių viršutinėje dalyje esančias silikonines tvirtinimo juostas reguliariai valykite spiritu,kad pagerėtų prikibimas.
* Saugokite kompresines kojines nuo įvairių tepalų, kremų ar aliejų, tiesioginių saulės spindulių, labai intensyvios šviesos ir karščio, kadangi visi šie veiksniai turi įtakos kompresijos sumažėjimui.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).