Riešo - plaštakos įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 38 prekės(-ių)

Skausmas riešo srityje, kas jį sukelia?

Darbas kompiuteriu, nuolatinis išmaniojo telefono naudojimas, aktyvus sportas ir kiti panašūs veiksniai didina riziką patirti įvairias riešo traumas, žmones vis dažniau kamuoja skausmai šioje srityje. Po riešo traumų (uždegimų, sumušimų), operacijų ar kitų susirgimų turi būti naudojamas atitinkamas riešo įtvaras.

Riešo įtvarai: kokį pasirinkti?

Kokybiški riešo įtvarai – žaizdų gydymui

Mes galime pasiūlyti ir standartinius, ir individualius rankos riešo įtvarus. Riešo plaštakos įtvarai gaminami naudojant termoplastinės medžiagas, pasižyminčias lengvumu, patogumu. Šie įtvarai reguliuojami dirželiais. Toks įtvaro reguliavimo būdas leis lengvai įtvarą nuimti, kas yra itin svarbu, kai reikia perrišti žaizdas, taip pat reabilitacijos laikotarpiu. Minėtų riešo įtvarų gamyboje naudojamas 3D žematemperatūris plastikas yra korėtas, pralaidus orui, o tai gerokai pagerina žaizdos gijimo procesą.

Elastiniai riešo įtvarai sportininkams     

Vieni populiariausių – juostelės tipo rankos riešo įtvarai, kurie bus itin naudingi varginant riešo skausmui, esant uždegimui ar nedideliam riešo sąnario nestabilumui, taip pat ir patyrus traumą ar sportuojant. Tai puikus pasirinkimas, jei reikalingas riešo įtvaras sportui. Iš elastingos ir orui laidžios medžiagos pagaminti riešo įtvarai yra tamprūs, nevaržo judesių, nedirgina odos ir patikimai stabilizuoja riešo sąnarį.

Riešo įtvarai per pirštą

Turime platų riešo įtvarų per pirštą pasirinkimą. Toks variantas bus labai tinkamas, jei juntamas riešo skausmas, diagnozuotas uždegimas ar sąnario nestabilumas, riešo tunelinis sindromas, „krentančios plaštakos“ sindromas ir kt. Nešiojant tokį įtvarą puikiai stabilizuojamas ne tik riešo sąnarys, bet ir nykštys.

Patikimi įtvarai vaikams

Jei reikalingas riešo sąnario įtvaras vaikui, siūlome žaismingus ir labai patogius įtvarus mažiesiems. Šie įtvarai pagaminti iš antialergiškomis savybėmis pasižyminčių medžiagų, todėl bus tobulas pasirinkimas jautrios odelės savininkams. Įtvaras vaikams puikiai atlieka savo funkciją, drauge neapribodamas pirštų judesių ir galimybės žaisti.

Riešo įtvarai su aliuminėmis plokštelėmis

Siūlome ir riešo įtvarus, turinčius išimamas aliuminines plokšteles, užtikrinančias labai gerą riešo sąnario imobilizavimą, ribojantį jo judesius, bet leidžiantį laisvai judinti pirštus. Mūsų klinikoje kiekvienas pacientas atras jam tinkamiausią riešo sąnario įtvarą iš plataus asortimento arba individualiai pagaminsime tiksliai tokį, kokio reikia.

Įtvarai skirti traumų prevencijai

Riešo įtvarus įsigyti rekomenduojama ne tik po traumų ar operacijų, bet ir profilaktikai, siekiant išvengti pakartotinų traumų. Profilaktikai skirti įtvarai bus labai naudingi ir intensyviai sportuojantiems.

Pirkimas ir pasirinkimas

Jei jus domina itin platus riešo įtvarų pasirinkimas įvairiomis kainomis, jų pirkti rasite mūsų parduotuvėje Vilniuje. Dominančius gaminius užsisakyti taip pat galite internetu, o jei prieš tai norite konsultacijos telefonu, skambinkite numeriu +370 685 60010.
 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus