Nykščio įtvaras RHIZO-HIT CLASSIC

Nykščio įtvaras RHIZO-HIT CLASSIC
Rekomenduojama:
  • nykščio skausmas
  • lūžiai
  • nykščio pamato nestabilumas
  • pirmojo delnakaulio (MCP) osteoartritas
  • kai reikia imobilizuoti nykštį ir šiek tiek apriboti riešo sąnario judesius
  • saikinga arba pažengusi riešo sąnario artrozė su išreikšta riešo-delnakaulio (CMC) sąnario subliuksacija ir hipermobilumu.
07605-0/S
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

36,00 €

Anatomiškai išformuotas įtvaras tolygiai priglunda ir užtikrina optimalią fiksaciją bei patogumą jį dėvint. Nykščio srityje integruota, pirštą apgaubianti,  plastikinė  plokštelė  tvirtai imobilizuoja. Tačiau naujausios konstrukcijos dėka leidžia laisvai paimti daiktus, nevaržo judesių. Įtvaras sumažina nykščiui ir riešui tenkančias apkrovas. Nykščio- riešo įtvaras Rhizo –Hit reguliuojamas dvejomis neelastingomis juostelėmis kurios neperspaudžia odos, netrikdo kraujotakos ir labai gerai imobilizuoja.

Dydis S M L
Riešo apimtis(cm) 15-17 17-19 19-21

 

 

 

Riešo - plaštakos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Riešo - plaštakos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).