Nugaros (stuburo) įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Šioje prekių kategorijoje pristatomi juosmens įtvarai ir stuburo įtvarai, tinkantys po traumų, taip pat darbui ar sportui.

Stuburo įtvarą rekomenduojame dėvėti esant nugaros skausmams, po sporto ar kitokių traumų bei operacinio gydymo. Tačiau dažniausiai (net 70% atvejų) nugaros skausmų priežastis lieka neaiški. Dažniau stuburą skauda žmonėms, kurie yra nutukę, mažai juda, nesportuoja, dirba nepatogioje priverstinėje padėtyje, turi netaisyklingą laikyseną. Tokiais atvejais nugaros įtvaras gali būti naudojamas skausmui malšinti, jeigu nugarai suteikiamas didelis krūvis darbo metu, o kartais net ir dėl netaisyklingos laikysenos. Viena iš svarbiausių nugaros skausmo prevencijos priemonių yra nugaros raumenų stiprinimas atliekant raumenis stiprinančią mankštą.

Tačiau kartais, esant tokiems susirgimams kaip diskų išvaržos, nugaros raumenų patempimas, radikulopatija ar kt., rekomenduojame įsigyti tekstilinį įtvarą nugarai. Tekstilinis nugaros įtvaras paprastai turi papildomus konstrukcinius elementus: tempimo juostas, nusegamą šildantį sluoksnį ir plastikines sutvirtinančias detales. Esant stuburo lūžiui dažniausiai būtina dėvėti ortopedinį nugaros įtvarą, pagamintą naudojant termoplastines medžiagas. Stuburo įtvarų gamyboje naudojamas 3D žematemperatūris plastikas yra korėtas, pralaidus orui. Tai ypač svarbu kai nugaros įtvarą reikia dėvėti ilgai ar su juo būti visą parą.

Ortopediniai nugaros įtvarai naudojami ne tik malšinti nugaros skausmus. Elastiniai juosmens įtvarai puikiai tiks žmonėms, užsiimantiems sporto šakomis, kurios sukelia stuburo traumų riziką - treniruočių metu įtvaras palaikys stabilią juosmens padėtį.

Kviečiame Jums tinkamiausią prekę išsirinkti mūsų prekių kataloge internetu arba apsilankius “Pes Planus” parduotuvėje Vilniuje. Mūsų prekių asortimente – tik puikius atsiliepimus turinčių gamintojų iš Šveicarijos, Švedijos ar Vokietijos produktai, užtikrinantys geriausius rezultatus gyjant po traumų ar siekiant jų išvengti. Apie įtvarų kainas bei gamintojus galite sužinoti paspaudę ant norimo produkto.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus