Piršto įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-24 iš 28 prekės(-ių)

     Patyrus piršto traumą, sumušimą, patempimą, uždegimą ar po operacinio gydymo, rekomenduojame įsigyti standartinį arba pasigaminti individualų piršo įtvarą. Individualūs piršo įtvarai gaminami iš orui pralaidžios medžiagos, kuri leidžia jai kvėpuoti, todėl ženkliai pagreitėja žaizdų gijimas, pirštas neprakaituoja, o dėvint įtvarą nepatiriate jokio diskomforto. Po susidariusių kontraktūrų rekomenduojama įsigyti itin kokybiškus, mūsų svetainėje internete bei parduotuvėje Vilniuje siūlomus vokiškus bei šveicariškus piršto įtvarus, kurie nepakeičiami reabilitacijos metu. Tokie piršto įtvarai imobilizuoja ir apriboja judėjimą, o tai labai svarbu po sausgyslių plyšimo ar operacinio gydymo. Tinkamai pritaikytas piršto įtvaras pagreitins gijimą ir leis jums kuo greičiau sugrįžti į darbą.

     Jei ieškote pirkti modernių ir patvarių piršto įtvarų, o jums svarbus geras kainos bei kokybės santykis, rinkitės „Pes Planus“ parduotuvėje esančią produkciją. Čia siūlome itin platų, įvairioms piršto traumoms bei apsaugai pritaikytą asortimentą, kuriame rasite piršto įtvarų PIP sąnario bei nykščio ištiesinimui bei lenkimui, dinaminių, suvarstomų ir kitų vaikams ar suaugusiems skirtų piršto įtvarų.
     Piršto įvaras PIP sąnario ištiesinimui arba lenkimui yra dinaminis ir bus labai gera priemonė atkurti PIP piršto sąnario tiesimo arba lenkimo funkcijai. Platus piršto įtvarų pasirinkimas leis išsirinkti tą, kuris geriausiai atitiks Jūsų galimybes, poreikius ir indikacijas. Mūsų asortimente taip pat yra ir piršto įtvarai vaikams.
Kita piršto įtvarų grupė – įtvarai DIP piršto sąnario tiesimo ar lenkimo funkcijoms atkurti. Toks piršto įtvaras bus naudingas, jei yra šoninis piršto pakrypimas, sąnario kontraktūra, kita deformacija. Dinaminiai piršto įvarai leis efektyviai ir gana greitai kovoti su problema bei pasiekti geriausių rezultatų.
     Dalis mūsų asortimente esančių piršto įtvarų, pavyzdžiui, skirti piršto sąnariui stabilizuoti, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės polipropileno. Šios medžiagos savybės suponuoja, kad tokie piršto įtvarai yra itin lengvi bei patogūs, tikėtina, jog nė nejusite, kad jį nešiojate. Labai greitai priprantama ir pacientui toks įtvaras nekelia jokio diskomforto.
     Mūsų kataloge – ir suvarstomas piršto įvaras, kurį rekomenduojama rinktis esant piršto kaulo lūžiams, raiščių pažeidimams ar patempus sausgysles.
     Galite rinktis įtvarą iš katalogo arba užsisakyti individualų. Pastarieji populiarūs tada, kai pirštą reikia imobilizuoti tam tikroje padėtyje, taip pat po operacinio gydymo, esant lūžiui ar plyšus sausgyslėms. Individualūs piršto įtvarai gaminami naudojant žematemperatūrį plastiką, suteikiantį įtvarams lengvumo, bet drauge ir tvirtumo, leidžiantį odai laisvai kvėpuoti, todėl tokie įtvarai itin komfortiški. Puiku tai, kad iš šios medžiagos pagaminti individualūs piršto įtvarai yra laidūs rentgeno spinduliams, todėl gijimo laikotarpiu nereikės jo nusiimti, norint padaryti rentgeno nuotrauką ir įvertinti gijimą. Ant paciento piršto gaminamas individualus įtvaras idealiai atitinka apimtį ir puikiai atlieka savo funkciją. Įtvarus gamina profesionalūs specialistai, turintys solidų patirties, žinių bei įgūdžių bagažą.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus