Epikondilito įtvaras SRX

Epikondilito įtvaras SRX
Rekomenduojama:
  • epikondilitas (lateralinis epikondilitas „Tenisininko alkūnė“
  • medialinis „Golfo žaidėjo“ alkūnė).
Mediroyal (Švedija)
SRX823
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

21,00 €

Įtvaras pagamintas iš 3mm SRX ®  medžiagos pasižymi elastingumu, gera šilumos izoliacija, imobilizavimu ir kompresija. Jis fiksuojamas viršutinėje dilbio dalyje ( 5 cm žemiau alkūnės sąnario) taip, kad vidinėje įtvaro pusėje esanti  speciali pagalvėlė atitiktų medialinį ar lateralinį epikondilą, priklausomai nuo epikondilito rūšies. Pagalvėlė masažuoja įplyšusias sausgyslių vietas, pagerina audinių kraujo apytaką, todėl yra skatinamas gyjimas ir mažinamas uždegiminis procesas.  Įtvaras fiksuojamas ir reguliuojamas velchro juostos pagalba. Tinka dešinei ir kairei pusei.

 

Dydis

Universalus 20-32 (apimtis matuojama 5 cm žemiau alkūnės sąnario.)

 Švedijos bendrovė „ Mediroyal“ sukūrė gaminių liniją SRX ® , kuri atitinka visus šiuolaikinius klientų reikalavimus  ir apima  naujausius medicinos ir reabilitacijos pasiekimus, ypatingą dėmesį skiriant naudotojo patogumui kasdienio  dėvėjimo  metu. Naujoji SRX® linija pirmiausia skirta aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems vartotojams.  SRX® medžiaga buvo sukurta iš CR putų, kurios viršutiniame paviršiuje laminuotos suspaudžiamuoju audiniu, kuris taip pat ir  žymiai pagerina kiekvieno gaminio vizualinį vaizdą. Vidinė pusė laminuota specialiai sukurta hidrodinamine, patogia ir greitai džiūstančia Neptune™ tekstilės medžiaga, kuri užtikrina elastingumą, apspaudimą bei puikiai izoliuoja šilumą. Todėl iš šių aukščiau išvardintų medžiagų pagaminti įtvarai ypatingai yra rekomenduojami  esant uždegiminiams procesams, po traumų ar reabilitaciniu periodu

Epikondilito įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Epikondilito įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).