Šlaunies protezas

Po įgimtų ar įgytų viršutinės kojos dalies – šlaunies – traumų ar defektų pacientui rekomenduojamas šlaunies protezas, kuris atkurs atramos, ėjimo funkcijas bei panaikins estetinį diskomfortą, kuris pacientui leis greičiau integruotis į visuomenę.

Šlaunies protezas, atsižvelgus į paciento gyvenimo būdą ir aplinką (laiptai namuose, dideli judėjimo atstumai ir t.t.), gaminamas iš itin tvirtų medžiagų. Mes stengiamės, kad šiuolaikiškų technologijų dėka suprojektuota dirbtinė kojos dalis savo spalva, matmenimis ir galimybėmis kuo mažiau skirtųsi nuo tikrosios žmogaus galūnės.

Ortopedijos medicinos centre „Pes Planus“ šlaunies protezas gaminamas kiekvienam asmeniui individualiai: pagal gipsinį atspaudą sumodeliuojamas šlaunies protezo ėmiklis, tvirtinimo detalės, kosmetinės priemonės bei pritaikomi universalūs elementai, lankstai, rotaciniai įrenginiai ir pan.

Universali kojos protezo dalis – ėmiklis – gaminama specialiu laminavimo būdu, į vidų įdedant silikoninį įdėklą. Šis įdėklas padidina protezo sukibimą su oda. 

 

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus