Klientų atsiliepimai

rating
Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas.
Ačiū Pes Planus - Individualūs Ortopediniai Sprendimai už atliktą kompiuterinį stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimą. Sužinojau ką darau gerai, gavau naudingų patarimų ką, kur ir kaip galiu pataisyti, kol dar nevėlu. Rekomenduoju apsilankyti kas nori sužinoti daugiau apie savo laikyseną, pėdų padėtį ar bėgimo techniką. Rūpinkimės savo sveikata, kad sportas gerintų sveikatą, bet nežalotų jos.
rating
Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas....

Nuoširdus ačiū Pes Planus už suteiktą galimybę su jumis bendrauti ir kad pasirūpinote mano pėdutėmis. Puikus kolektyvas, aptarnavimas, viskas išsamiai išaiškina, labai džiaugiuosi!

rating
Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas.
Nuoširdus ir šiltas aptarnavimas, savo srities profesionalai. Likau labai patenkinta konsultacija. Rekomenduoju.
rating
Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas
Puikūs specialistai, moderni įranga. Eisenos tyrimas parodė problemas ir kaip jas spręsti. Rekomenduoju.
rating
Nuoširdus ačiū už išsamų ir kokybišką eisenos, kojų ilgio tyrimą, aptarnavimą, ypatinga padėka specialistei Jurgitai. Taip pat pagyrimas, kad užsiregistruoti tyrimui galima buvo kelių dienų bėgyje.l
rating
Dirba tikri profesionalai. Ačiū Gyd.Emiliui ..labai didelis ačiū. kai atejau i klinika su sūnumi kuriam skaudėjo kojas tokiam lygį ,kad sunku vaiksčioti buvo.. Gyd.dėka ir jo profesionalumu sūnus begioja nejaučia skausmo... Rezultatai super.. ačiū labai.Sėkmės darbuose. Laukia kada galėsim sugryšti į treniruotes po atostogų.🌷
rating
Gydytojas superinis! Jis ne tik parodė, paaiškino pagrindines skausmo priežastis ir šaltinį, bet ir rekomendavo konkretų gydymo būdą bei priemones. Labai džiaugiuosi konsultacija, tikrai verta apsilakyti:)
rating
Labai greitai sureagavo į nesusipratimą. pasiūlė net vieną užsiėmimą nemokamai. Tikrai smagu, kai reaguoja ir taiso klaidas.
rating
Teko nusivilti. Registravomės internetu. Atvykome, kaip ir buvo nurodyta į artimiausią užsiėmimą. O pasirodo nėra tokio užsiėmimo. Tai kam toji registracija internetu? Kam klientų klaidinimas? Jeigu registruojama TIK pasiskambinus, tai gal vertėtų taip ir skelbti?