Pavasario/rudens komforto avalynė vyrams

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Actiflex avalynė vyrams yra išformuota remiantis pėdos anatomija ir dažniausiai pasitaikančiomis pėdos problemomis, tad dėvint šiuos batus taisyklingai paskirstomos pėdoms tenkančios apkrovos, pėda gali nevaržomai judėti, todėl yra išvengiama pėdų skausmo ir diskomforto. Ši avalynė padės pamiršti kojų nuovargį ir leis mėgautis lengvu bei patogiu vaikščiojimu.

- ypatingą komfortą pėdoms suteikianti avalynė. Šios avalynės gamyboje naudojama išskirtinai minkšta oda ir /ar likra.Todėl į šiuos batus tilps bet kokios formos pėda. Actiflex komforto avalynė tinka žmonėms, kurie turi nešioti ortopedinius vidpadžius, taip pat turi lengvo ar didelio laipsnio deformuotas pėdas.

Ši avalynė gaminama 4 pločių ir žymima G, H, J, K raidėmis kur G skirta turintiems siauresnę pėdą, o K raide pažymėta -turintiems ypatingai plačias ir deformuotas pėdas. Avalynė taip pat dar yra žymima simboliais:

Šiuo piešinuku pažymėtą avalynę rekomenduojama rinktis turintiems pirmo piršto , dar taip vadinamo HALLUX VALGUS deformaciją. Šiuo simboliu pažymėta avalynė neturi siūlių „kauliuko“ srityje ir papildomai dar yra įsiūta ypatingai minkšta oda ar likra, kuri žymiai sumažina spaudimą ir apsaugo nuo trinties pirmo piršto deformacijos vietoje.

Šiuo simboliu pažymėtus batus rekomenduojame pasirinkti besiskundžiantiems paktukinių pirštų deformacijomis. Joms yra būdinga vieno ar kelių pirštų sulinkimas, tai gali lemti paveldėta raumenų patologija ar nenormalus kaulų ilgis, prasta pėdos mechanika ar reumatoidinis artritas. Sulinkę pirštai yra trinami bate ir dėl to susiformuoja skausmingos nuospaudos dėl to yra labai sudėtinga prisitaikyti avalynę kuri leistų laisvai ir be skausmo judėti. Renkantis šiuo piešinuku pažymėtus batus Jūs galėsite išspręsti visas su šia deformaciją iškilusias batų avėjimo ir judėjimo problemas.

Jei avalynė turi šį ženkliuką, ji rekomenduojama rinktis turintiems abi aukščiau išvardintas pėdos deformacijas. Šie batai pagaminti naudojant ypatingai minkštą odą ir likrą. Priekinėje batų dalyje nėra siūlių.Tai sumažina spaudimą pėdos srityje ir užtikrina maksimalų komfortą.

 O dabar trumpai apibūdinsime  komforto avalynės savybes:

1. Batas optimaliai prisitaiko prie pėdos formos, o papildomai įsiūtos minkštos odos ar likros detalės suteikia maksimalų komfortą deformuotoms pėdos vietoms.

 

2. Lengvi, nes aukštos kokybės oda ir minkštas padas užtikrina minimalų svorį kartu su maksimaliu komfortu.

 

3. Natūralios medžiagos leidžia odai kvėpuoti, o impregnuoti batai (Impregnatorius Aquastop) neperšlampa.

 

4. Specialus amortizuojantis padas sugeria ėjimo metu atsirandančius ir pėdai bei visam kūnui sukeliamus smūgius ir apsaugo sąnarius bei padeda išvengti pėdos skausmų.

 

5. Išėmę vidpadžius iš batų laisvai galėsite įsidėti jau turimus vidpadžius. O prireikus galėsime pagaminti individualius -pagal Jūsų pėdą ir pritaikyti juos išskirtinai šiai avalynei.

 

6. Lankstus padas užtikrina maksimalią judėjimo laisvę.

 

 

7. Aukštos kokybės odinis batų pamušalas neerzina ir nealergizuoja pėdų odos.

 

 

8. Įvairus avalynės plotis puikiai leidžia prisitaikyti batui prie pėdos ir užtikrina maksimalų komfortą ir sveiką eiseną. Dėl naudojamos elastingos odos batai išlaiko pradinę formą ir nesideformuoja tai užtikrina ilgą avalynės tarnavimo laiką.

 

 9.Batų kokybė. Kiekvienus metus actiflex avalynės gamintojas atlieka nepriklausomą išorės kokybės auditą. Taip pat nuo 1997m įmonės veikla yra sertifikuota Kokybės vadybos sertifikatu, kas garantuoja kokybišką produktą ir jo sudedamasias dalis.