Šlaunies įtvarai

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal:
Pasirinkite dydį
more... less
Pasirinkite gamintoją
more... less
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Šioje prekių kategorijoje siūlome rinktis šlaunies įtvarus.

Šlaunies įtvaras reikalingas esant šlaunies raumenų patempimams, uždegimams, plyšimams. Taip pat šlaunies įtvaras naudojamas traumų profilaktikai joms kartojantis. Dėvint įtvarą, šlaunis yra šildoma, jos raumenys stabilizuojami, dėl to nuslopinamas skausmas, greitėja sveikimas ir mažėja naujų traumų rizika.

Mūsų kataloge esantys įtvarai yra pagaminti naudojant elastinę, orui pralaidžią medžiagą, dėl to yra malonūs dėvėti. Įtvarai yra tamprūs ir elastingi, nevaržo judesių, puikiai sugeria drėgmę ir labai greitai ją išgarina. Todėl po įvairių traumų dėvint šlaunies įtvarą galima be jokių trikdžių tęsti savo kasdienę veiklą – net nepajusite, jog po drabužiais dėvite įtvarą ir nejausite jokio diskomforto.

Taip pat siūlome įtvarus, pagamintus naudojant ypatingai elastingą neopreną, kuris turi gerą šilumos izoliaciją, nesugeria drėgmės ir todėl greitai džiūsta.

Tinkamo dydžio įtvarą galite pasirinkti pagal prekių aprašuose esančias dydžių lenteles, o tuomet telieka džiaugtis greitu sveikimu!

“Pes Planus” prekių kataloge internetu arba mūsų parduotuvėje Vilniuje siūlome įsigyti Jums tinkamiausią įtvarą šlaunims. Mes prekiaujame įvertintų gamintojų (Omnimed, Mediroyal, ir kt.) ortopediniais gaminiais, kurių efektyvumu ir pagalba gydantis po traumų jau įsitikino ne vienas pirkėjas. Kiekvienam savo klientui garantuojame nepriekaištingą prekių kokybę ir komfortą dėvint įtvarus. Apie produktų kainas, gamintojus bei kitus parametrus sužinosite pasirinkę norimą prekę šioje kategorijoje.

Judėkime į priekį kartu!

Pes Planus