Grįžti į prekių sąrašą

Kelio girnelės įtvaras Comfort

Kelio girnelės įtvaras Comfort
Rekomenduojama:
  • Patelarinio raiščio tendinitas
  • Patelofemoralinė ar šlaunies girnelės artrozė
  • Girnelės chondropatija
  • Šlaterio liga
Orthoteh (Bulgarija)
40202
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

22,00 €

Orui pralaidus įtvaras (juostelė) gerai prisitaiko prie kelio sąnario  ir palaiko girnelę reikiamoje padėtyje. Įtvare integruota papildoma silikoninė, anatomiškai išformuota pagalvėlė, stimuliuoja ir suteikia infrapateliarinį spaudimą, dėl kurio yra malšinamas skausmas.  Įtvaras lengvai reguliuojamas velcro juostelės pagalba, todėl jį labai parasta užsidėti, judesių metu jis neslydinėja ir išlieka vietoje.

Naudojamas tiek kairiajam, tiek dešiniajam keliui.

Dydis Universalus (apimtis po girnele 27- 45 cm)

Kojos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kojos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).