Įtvaras kelio girnelei

Įtvaras kelio girnelei
Rekomenduojama:
  • kelio skausmai
  • patelofemoralinė ar šlaunies girnelės artrozė
  • girnelės chondropatija
  • priekinių kryžminių raiščių nepakankamumas
  • Šlaterio liga
  • pooperacinis / potrauminis reabilitacinis periodas
  • keturgalvio raumens parezė
  • raumenų distrofija
07229-0/0 J
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

35,00 €

Anatomiškai išformuotas įtvaras gerai prisitaiko prie kelio sąnario ir palaiko girnelę reikiamoje padėtyje. Įtvaro komplekte esantis specialios konstrukcijos ir formos propriorecepcinis burbulinis įdėklas stimuliuoja infrapateliarinį spaudimą, dėl to yra malšinamas  skausmas. Taip pat svarbu pabrėžti, kad yra sustiprinama kelio sąnario koordinacija ir neuroraumeninė reguliacija. Įtvaras lengvai reguliuojamas velcro juostelės pagalba, todėl jį labai parasta užsidėti.

 

Dydis  Universalus (kelio apimtis po girnele 27-46cm)

Kelio įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kelio įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).