Mediroyal kelio įtvaras su šoniniais metaliniais sustiprinimais

Mediroyal kelio įtvaras su šoniniais metaliniais sustiprinimais
Rekomenduojama:
  • menisko plyšimas
  • kelio sąnario raiščių bei sausgyslių patempimas
  • kelio sąnario nestabilumas
  • artrozė
  • po kelio sąnario ar menisko operacijų.
Mediroyal (Švedija)
SRX859-1
91,00 €

Kelio įtvaras su integruotais lanksčiais šoniniais sutvirtinimais, optimaliai apspaudžia ir sutvirtina kelio sąnarį. Velcro juostos įtvaro viršutinėje ir apatinėje dalyje apjuosia šlaunį ir blauzdą ,neleidžia įtvarui smukti ir yra lengvai pritaikomas esant didesnėms nei įprastai šlaunims ar blauzdoms. Apvyniojamas įtvaras ypatingai patogus, kadangi yra lengvai užsidedamas. 

Dydis 1 2
Kelio apimtis (cm) 29-38 38-52

Kojos įtvarai - nepamainoma ortopedinė pagalba esant įvairiems sužeidimams ar uždegimams. Kojos įtvarai yra ypač naudingi po traumų, o kai kurie jų - tikras išsigelbėjimas intensyviai sportuojant. Ortopedinis įtvaras yra patogus, malonus ir minkštas, tačiau suteikia reikiamą atramą ir stabilumą.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).