Klasikiniai vidpadžiai HEMA

Klasikiniai vidpadžiai HEMA
Rekomenduojama:
  • esant plokščiapėdystei
  • pėdos skausmams( metatatrsalgijai)
Schein (Vokietija)
88005/35
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

41,00 €

Daug vaikštant ar dirbant stovimą darbą pradeda varginti nuolatiniai pėdų skausmai, atsiranda pėdos raumenų silpnumas, nusileidžia pėdos išilginis ir skersinis skliautai, pertempiama plantarinė fascija, atsiranda kulno pentinų deformacija ir pėdų skausmas, vargina nuolatinis kelių ir nugaros maudimas, o dėl padidėjusios kojų venų apkrovos pradeda tinti kojos. Vokiečių gamintojo „HEMA“ sukurti vidpadžiai yra ploni, turi anatominę formą ir būtiną tvirtumą, pakankamą lankstumą, bei amortizaciją. Vidpadis yra pagamintas sluoksniavimo būdu: viršutinis sluoksnis perforuotas, todėl palaikoma ventiliacija, pėda mažiau prakaituoja, slopinamas blogas kvapas. Antrasis sluoksnis suteikia minkštumo ir didina amortizaciją. Trečiasis pagrindinis palaiko pėdų skliautus ir suteikia taisyklingą anatominę padėtį.

Informacija:
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).