Koreguojantis naktinis Thomseno įtvaras

Koreguojantis naktinis Thomseno įtvaras
Rekomenduojama:
  • „Hallux valgus“ kojos nykščio deformacija
04-0695
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

14,00 €

Šis kietas naktinis įtvaras yra naudojamas kaip gydymo priemonė esant Hallux Valgus deformacijai. Hallux valgus– tai pėdos pirmo piršto iškrypimas. Didėjant šiai pėdos deformacijai susidaro skausminga kaulinė išauga (egzostozė), nuospauda. Vėliau skausmas progresuoja, pirštas dar labiau krypsta į išorę, dažnai deformuodamas kitų pirštų sąnarius. Šis įtvaras tinka tiek pradedančiam formuotis skausmingam pėdos kauliukui, tiek įsisenėjusiai problemai gydyti, kadangi atveda kojos nykštį į natūralią fiziologinę padėtį. Įtvarą rekomenduojama naudoti nakties metu.

Pakuotėje  2 vnt.

Dydis Universalus

Informuojame, kad šios prekės higienos sumetimais grąžinti negalima.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).