Gelis nuo nutrynimų

Gelis nuo nutrynimų
Rekomenduojama:
  • nuo nutrynimų ir paraudimų
  • pūslių susidarymo.
3830-1757C
Delivery

Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.

14,00 €

Vandeniui ir prakaitui atsparus, silikono pagrindu pagamintas  gelis apsaugo odą  nuo nutrynimų, puslių susidarymo bei paraudimo.  Rekomenduojamas tiek aktyviai sportuojant, keliaujant, tiek ir kasdienėje veikloje. Geliu reikia patepti problemines vietas (pėdas, užkulnius, spenelius ir kt.). Išdžiuvęs gelis sudaro apsauginę plėvelę, kuri sumažina trintį oda-oda, oda-audinys ir kt. Gelis gali būti naudojamas bet kurioje kūno vietoje. 

Pjuractive 2Skin yra atsparus vandeniui, prakaitui ir yra permatomas.

Naudojimas:

  • nedidelį gelio kiekį tepkite ant švarios, galimai probleminės odos vietos ir švelniais rankų judesiais įmasažuokite.
  • leiskite geliui įsigerti;
  • po 10 sek. galite uždengti pateptą vietą ir pradėti sportuoti.
  • galima naudoti pakartotinai dėl to odos apsauga tik stiprės.

Gelio iš karto  nuplauti nėra būtinybės, jis tiesiog su laiku nusiplaus. Tačiau jei vis tik jaučiate nepatogumą, nuplaukite naudodami muilą ar šampūną. Vien vandeniu nuplauti nepavyks, nes gelis atsparus vandeniui.

 

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).