Grįžti į prekių sąrašą

Vidpadžiai bėgimui, sportiniam ir šiaurietiškam ėjimui (anglies pluošto)

Vidpadžiai bėgimui, sportiniam ir šiaurietiškam ėjimui (anglies pluošto)
Rekomenduojama:
  • bėgimas
  • šiaurietiškas ir sportinis ėjimas
  • daug vaikštant
  • plokščiapėdystė
  • Achilo sausgyslės skausmai
Schein (Vokietija)
982500-000/39
Delivery
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
108,00 €

Bėgimo bei sportinio ar šiaurietiško ėjimo metu itin svarbi taisyklinga pėdos biomechanika. Kai nėra taisyklingos pėdos padėties ir tinkamos amortizacijos, pėda pertempiama, atsiranda priekinės pėdų dalies ir kulnų skausmas, nuospaudos, plantarinės fascijos uždegimas, padidėja kitiems sąnariams tenkančios apkrovos, todėl atsiranda kelio, klubo ar net nugaros skausmai. Šių vidpadžių gamyboje yra panaudota pažangiausia medžiaga - anglies pluoštas, kuris yra naudojamas aviacijoje, aeronautikoje, automobilių bei sporto įrangos pramonėje. Iš šios medžiagos pagaminti vidpadžiai yra labai ploni, lengvi, lankstūs ir ilgaamžiai. Jie labai gerai palaiko pėdų skliautus, tolygiai paskirsto pėdoms tenkančias apkrovas. Specialios technologijos dėka yra palengvinamas pėdos atsispyrimas, kas suteikia greičio ir dinamikos. Viena svarbiausių šių vidpadžių savybių yra ypatinga amortizacija, kurios dėka atkuriama pėdos biomechanika ir to pasekoje judėjimas naudojant šiuos vidpadžius tampa anatomiškas. Naudojant šiuos vidpadžius apsaugosite ne tik pėdas, bet ir čiurnos, kelių, klubų sąnarius bei stuburą. Taip sumažinsite traumų tikimybę užkirsite kelią skausmui, kurį sukelia netaisyklinga pėdos padėtis.

Naudojant anglies pluošto vidpadžius bėgimui, sportiniam ir šiaurietiškam ėjimui:
• absorbuojami smūgiai;
• tolygiai paskirstomos pėdoms, keliams ir klubams tenkančios apkrovos;
• mažinamas pėdų skausmas ir nuovargis;
• išvengiama nuospaudų;


Vidpadžių dydžiai 35-48

Informacija:
Visi standartiniai vidpadžiai turi ilgio rezervą ( taip gaminama dėl avalynės įvairovės).Todėl , jei vidpadžiai netelpa į avalynę, reikia išimti gamyklinį vidpadį iš bato ir pagal jį apkirpti įsigyto vidpadžio priekinę dalį.

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).