Grįžti į prekių sąrašą

Visos pėdos ilgio vidpadžiai vaikams

Visos pėdos ilgio vidpadžiai vaikams
Rekomenduojama:
  • plokščiapėdystė
  • valgus deformacija ( kai pėda krypsta į vidų)
  • varus deformacija ( kai pėda krypsta į išorę).
04-3792
Delivery
Pristatymas VENIPAK kurjeriu į namus Lietuvoje 1–2 darbo dienos. Pristatymas į LP EXPRESS, OMNIVA paštomatą 2-5 darbo dienos.
20,00 €

Viso pėdos ilgio vaikiški vidpadžiai užtikrina taisyklingą pėdos ir čiurnos sąnario padėtį, palaiko pėdos skliautus ir neleidžia pėdai krypti į vidų ar išorę. Taip išvengiama perdidelės kitų sąnarių apkrovos ir netaisyklingos eisenos. Šie vidpadžiai yra ganėtinai lankstūs, todėl puikiai tiks tiek į kasdienę tiek ir į vaikišką sportinę avalynę. Yra specialus lipukas priklijuoti vidpadžius į batukus.

Dydžiai: 22-38

Puikus ortopedinės technikos kokybės ir kainos internetu  santykis - tik Pes Planus ortopedijos centre.Ortopedinės prekės gali būti įsigijamos iš elektroninės ortopedijos parduotuvės internetu bei mūsų parduotuvėje adresu Naugarduko g. 98, Vilnius. Pirkite patogiai ir neišeinant iš namų - užsisakius norimas prekes internetu pagal Jūsų nurodytą adresą pristatys "Venipak" ar "LP Express"  kurjeriai. Ortopedinės prekės siunčiamos į įvairius Lietuvos miestus, tad gausus šių prekių pasirinkimas jau galimas ir Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose ir kitur! Į užsienį ortopedines prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).