Kineziterapeutai

Kineziterapeutė Dominyka Aleksiejūtė
Kineziterapeutė Dominyka Aleksiejūtė
Darbo praktikoje siekiu ne tik spręsti pacientų problemas, tačiau ir ieškoti skausmų ar traumų atsiradimo priežasčių bei mokyti pažinti savo kūną ir taisyklingai judėti.
Kineziterapeutas - gydomojo masažo specialistas Aidis
Kineziterapeutas - gydomojo masažo specialistas Aidis
Savo veikloje pirmenybę teikiu įsiklausymui į paciento poreikius ir detaliai paciento situacijos analizei
Kineziterapeutas Emilis Kuzminas
Kineziterapeutas Emilis Kuzminas
Susipažinkime: ,,Ilgus metus praleidus profesionalaus krepšinio aikštelėje, būtent gydymas judesiu man padėjo įveikti įvairias skausmų priežastis ir tai leido suprasti kineziterapijos naudą net [...]
Kineziterapeutas Osvaldas Fedorovič
Kineziterapeutas Osvaldas Fedorovič
Nuo jaunų dienų profesionaliu sportu užsiimantis Osvaldas siekė sutapatinti savo mėgstamą veiklą su profesija.
Kineziterapeutė Jurgita Leparskienė
Kineziterapeutė Jurgita Leparskienė
Visada save įsivaizdavau dirbant medicinos srityje, tačiau ir sportas užėmė nemažą dalį mano gyvenimo.

Pes Planus kineziterapeutai – sveikatos priežiūros ekspertai, kurie specializuojasi fizinės reabilitacijos ir sveikatingumo srityje. Jų žinios praverčia žmonėms, susiduriantiems su įvairiomis traumomis bei sveikatos problemomis, įvairiuose gyvenimo etapuose – nuo vaikų, iki senjorų.

Kineziterapeutas gali paskirti tyrimus, konsultuoti ir skirti reabilitaciją, kuri padės didinant fizinį judrumą, mažinant skausmą, atsigaunant po traumų ir gerinant bendrą gyvenimo kokybę. Ši sritis apima platų specializacijų spektrą, įskaitant sporto kineziterapiją ir tikslinį gydymą, skirtą tokioms specifinėms ligoms kaip, pavyzdžiui, plokščiapėdystė gydyti. Pes Planus kineziterapeutai ir gydomojo masažo specialistai nuolat seka naujoves bei gali padėti pagerinti gyvenimo kokybę.

Kineziterapeutas – ką jis daro?

Pes Planus kineziterapeutas Vilniuje gali suteikti net keletą skirtingų paslaugų.

Vertinimas ir diagnozė

Mūsų klinikoje dirbantis kineziterapeutas ar kineziterapeutė pirmiausiai išsamiai įvertina paciento fizinę būklę, ligos istoriją ir aplinkinius veiksnius. Remdamiesi šia informacija, jie gali diagnozuoti problemas ir tikslingai parengti individualų gydymo planą bei rekomenduoti ortopedines prekes, suteikti reikiamą priežiūrą.

Gydymas ir reabilitacija

Kineziterapijos esmė – individualiai, pagal kliento situaciją tinkamo gydymo plano kūrimas ir įgyvendinimas. Mūsų kineziterapeutų sudarytame plane gali būti: kineziterapija, manualinė terapija, gydomieji masažai, tolesni tyrimai, ortopedinių prekių naudojimas siekiant atkurti, palaikyti ar pagerinti fizinę būklę ir konkrečių kūno vietų judrumą.

Traumų prevencija ir kūno stiprinimas

Kineziterapeutai ne tik gydo esamas ligas, bet ir padeda traumų prevencijai. Mūsų kineziterapeutai moko pacientus, kaip saugoti sveikatą ir ateityje išvengti traumų.

Kada reikia ir naudinga apsilankyti pas kineziterapeutą?

Į klausimą „Kineziterapeutas – kas tai?“ ir ką jis daro, jau atsakėme, tačiau norime supažindinti su tais atvejais, kada būtina apsilankyti Pes Planus klinikoje, pas kineziterapeutą:

 • Po traumų ar operacijų. Kineziterapeuto ištyrimas ir individualus gydymo planas padės lengviau atsigauti ir išvengti komplikacijų.
 • Sergant lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, artritu ar turint tam tikros kūno dalies nuolatinį skausmą, pavyzdžiui, nugaros, kineziterapija gali padėti sumažinti skausmus, padėti ligai neprogesuoti ir gerinti gyvenimo kokybę.
 • Dėl amžiaus, ligos ar negalios atsiradę sunkumai judant yra dar vienas svarbus dalykas, dėl kurio reikėtų kreiptis į Pes Planus kineziterapijos specialistus.
 • Sporto kineziterapeutas gali padėti mėgėjams ar profesionaliems sportininkams atlikti pilnavertę reabilitaciją po traumos, užsiimti traumų prevencija ar rasti pratimus, skirtus siekti geresnių sportinių rezultatų.

Kodėl verta atvykti pas Pes Planus kineziterapeutus?

Mūsų klinikoje specialistai kineziterapeutai atlieka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų ir senjorų kineziterapiją. Mes siūlome:

 • Grupinius kineziterapijos užsiėmimus;
 • Viso kūno stiprinimo grupines treniruotes suaugusiems;
 • Grupines kūno mobilumo mankštas suaugusiems;
 • Kineziterapinius ištyrimus vaikams bei suaugusiems;
 • Individualią kineziterapiją pagal kliento situaciją ir poreikius vaikams bei suaugusiems;
 • Pėdų mankštas vaikams ir paaugliams;
 • Laikysenos gerinimui skirtas, grupines mankštas vaikams bei paaugliams.

Mūsų kineziterapeutai suteiks visą dėmesį ir rekomenduos priemones bei veiklą, kuri būtų naudinga jūsų kūnui. Specialistai pritaiko gydymo ir mankštų planus tiek suaugusiems, tiek vaikams. Jeigu jus domina kineziterapeutas ar paslaugų kaina, mūsų internetiniame puslapyje rasite kainoraštį su visų paslaugų įkainiais. Apie preliminarią paslaugų kainą plačiau papasakos mūsų komandos specialistai, su kuriais galite susisiekti per Facebook Messenger, telefonu +370 685 60010 arba el. paštu – [email protected].

Specialistai konsultacijos metu taip pat suteiks rekomendacijas, kokios ortopedinės priemonės (vidpadžiai ar įtvarai) gali padėti jūsų situacijai. Tokios ortopedinės prekės dar labiau padidins gydymo ir kineziterapijos efektyvumą.  

Nepamirškite, kad kineziterapeuto paslaugos gali pagerinti viso gyvenimo kokybę, tad jei susiduriate su skausmais ar norite reabilituotis po traumos, kviečiame registruotis jau šiandien.

Susisiekite su mumis!

+370 685 60010 [email protected]