Ortopedai - Traumatologai

Gyd. ortopedas – traumatologas Andrius Vaitiekus
Gyd. ortopedas – traumatologas Andrius Vaitiekus
Gydytojas ortopedas - traumatologas Andrius Vaitiekus Pes Planus klinikoje teikia konsultacijas bei atlieka echoskopiją. {card}Susipažinkime:  ,,Savo darbo neįsivaizduoju be echoskopo, [...]

Ortopedai-traumatologai yra medicinos specialistai, kurie gali diagnozuoti, gydyti ir stebėti su kaulų ir raumenų sistema susijusių kūno dalių: kaulų, raumenų, sąnarių, raiščių, sausgyslių, susijusius sutrikimus. Jie turi kompetenciją įvertinti problemų, tokių kaip lūžiai ar išnirimai, taip pat lėtinių ligų, tokias kaip osteoartritas ar degeneracinė disko liga ir kt. rimtumą bei rekomenduoti gydymą.

Apsilankymas pas ortopedą-traumatologą yra labai svarbus, kai kenčiamas nuolatinis skausmas, pastebimai sumažėjo kūno judrumas arba po patirtos traumos. Pes Planus ortopedijos paslaugų klinikoje Vilniuje dirbantys ortopedai-traumatologai galės tinkamai pasirūpinti jūsų sveikata.

Ortopedų - Traumatologų paslaugos Vilniuje

Patyrus įvairius judamojo aparato pažeidimus, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į ortopedą- traumatologą. Ortopedo – traumatologo konsultacija Vilniuje pacientui leis susipažinti su jo traumų, potrauminių reiškinių, judamojo aparato skausmų, pėdų problemų priežastimis ir sprendimo būdais.

Ortopedai Vilniuje gali įvertinti tiek poreikį reabilitacijai po trauminių sužalojimų tokius kaip lūžiai, išnirimai ir raiščių plyšimai, tiek su lėtinėmis ligomis susijusias situacijas. Pagal tai Pes Planus specialistai rekomenduos: mankštas, tyrimus, masažus, įtvarus ar kitas ortopedines prekes ir prioritetą teiks efektyviausiems neintervenciniams gydymo būdams, nebent vienintelis efektyvus sprendimas – chirurginė intervencija.

Jų paslaugos apima ne tik neatidėliotiną gydymą; jie siūlo išsamius reabilitacijos planus, pritaikytus optimaliam atsigavimui užtikrinti ir funkcijoms atkurti. Be to, prevencinė priežiūra ir pacientų švietimas yra pagrindiniai jų paslaugų aspektai, padedantys žmonėms suprasti savo būklę, gydymo galimybes ir prevencines priemones. Ortopedijos ir traumatologijos paslaugos yra būtinos asmenims, ieškantiems specializuotos priežiūros raumenų ir kaulų sistemos problemoms spręsti, siekiant pagerinti jų mobilumą ir gyvenimo kokybę.

Ortopedai Vilniuje

Mūsų ortopedijos paslaugų klinika Vilniuje kviečia jus pasinaudoti mūsų kompetentingų ortopedų ir traumatologų teikiamomis paslaugomis. Pes Planus specialistai dirba su įvairiais raumenų ir kaulų sistemos sutrikimais, nuo traumų iki lėtinių sąnarių ligų. Didžiuojamės turėdami aukštą profesionalumą ir plačią patirtį.

Ortopedijos klinika 

Mūsų ortopedijos klinika - tai vieta, kurioje jūs galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie supranta jūsų sveikatos poreikius. Mes teikiame įvairias ortopedijos paslaugas, pradedant nuo konsultacijų ir diagnostikos iki chirurginių intervencijų ir reabilitacijos.

Būtina registracija į konsultaciją telefonu +370 685 60010 arba el. paštu – [email protected].

+370 685 60010 [email protected]

Kada reikia apsilankyti pas ortopedą?

Ortopedai Vilniuje jūsų laukia, jei susiduriate su šiomis problemomis:

  • Nuolatinis skausmas. Jei jaučiate nuolatinį kaulų, sąnarių, raumenų ar sausgyslių skausmą, kuris savaime nepraeina per kelias savaites, tai gali reikšti, kad problema rimta ir reikia specialisto dėmesio.
  • Sumažėjęs judrumas. Sunkumai atliekant kasdienes užduotis, ribotas sąnarių judrumas ar jų stingimas gali pranešti apie artritą ar kitas ligas. Tačiau tai nustatyti gali tik ortopedas-traumatologas.
  • Trauma ar susižalojimas. Dėl lūžių, išnirimų ar stiprių patempimų, gali prireikti ortopedinio įvertinimo, kad pavyktų rasti geriausią gydymą.
  • Nestabilumas. Jei sąnariai jaučiasi nestabiliai, ko gero, jog pats laikas rezervuoti laiką vizitui.
  • Lėtinės būklės. Tokios ligos kaip osteoartritas laikui bėgant gali progresuoti. Jomis sergant būtinos reguliarios apžiūros ir konsultacijos.
  • Bet kokie pastebimi pokyčiai. Pavyzdžiui, kojų išlinkimas ar stuburo iškrypimas, turėtų būti nedelsiant įvertinti specialisto.

Pasitikėkite Mūsų Profesionalais

Pes Planus ortopedai - traumatologai Vilniuje atsižvelgia į šiuolaikinę mediciną ir technologijas. Mūsų tikslas - padėti jums pasiekti geriausią gyvenimo kokybę, atkurdami jūsų judesio laisvę ir sumažindami skausmą.

Pasirūpinkite savo sveikata su mūsų ortopedų ir traumatologų paslaugomis Vilniuje. Kreipkitės į mūsų ortopedijos kliniką, kur jūsų sveikata yra mūsų prioritetas.