Podologija

Podologė Erika Balendanovič
Podologė Erika Balendanovič
Podologija – tai profesionalus, kompleksinis metodas profilaktinei pėdų priežiūrai ir gydymui, padėsiantis išvengti ar išgydyti kojų nagų ar pėdų išorines ligas sukeliančias diskomfortą ir skausm [...]

Podologijos paslaugos apima estetinį pėdų ir kojų nagų gydymą ir profilaktinę priežiūrą, padėsiančią išgydyti įaugusius ar deformuotus kojų nagus, grybelį, karpas, nuospaudas ar kitas pėdų ir nagų išorines ligas sukeliančias diskomfortą ir skausmus.

Pes Planus podologai – kodėl verta apsilankyti?

Pes Planus podologai padės atkurti gražią pėdų nagų estetiką, padės spręsti įkyrias sveikatos problemas bei pagerins gyvenimo kokybę. Pasitelkdami ilgametę patirtį bei moderniausias gydymo metodikas ir individualizuotą planą, Pes Planus podologai padės išspręsti problemas bei pagerins tiek pėdų estetiką, tiek pojūčius jūsų kūne.

Podologija yra labai specializuota gydymo bei terapijos rūšis. Pes Planus centre dirba daugiau kaip 10 metų patirtį sukaupę specialistai, tad sprendžiami tiek dažniausiai pasitaikantys, tiek sudėtingiausi atvejai.

Kada reikėtų ar net būtina kreiptis pas podologą?

Registruotis vizitui pas podologą reikėtų tada, kai turite su pėdomis, kojų pirštais ar nagais susijusių problemų, kurios daro įtaką jūsų kasdieniam gyvenimui arba nerodo jokių pagerėjimo požymių.

Podologija padeda žmonėms, kuriuos kamuoja įvairios pėdų ir kojų problemos, pavyzdžiui, pūslės, nuospaudos ar net grybelinės infekcijos.

Sergantiems diabetu labai svarbu reguliariai lankytis pas podologus, nes ši diagnozė gerokai padidina rizikas, susijusias su pėdų ligomis bei problemomis.

Be to, jei pastebėjote pėdų išvaizdos pokyčius, pavyzdžiui, neįprastas ataugas, odos ar nagų tekstūros pokyčius arba stiprų odos bei nagų skilinėjimą ir lupimąsi, būtina kreiptis į podologą, kad būtų galima veiksmingai diagnozuoti ir gydyti šias ligas. Šių specialistų žinios naudingos ir vaikams, ir skirtingo amžiaus suaugusiems.

Kokia yra podologijos paslaugų kaina Pes Planus klinikoje?

Podologo paslaugų kainoraštį galite rasti mūsų internetiniame puslapyje. Čia nurodomos kainos: konsultacijos, pedikiūro, nuospaudų šalinimo, nago protezavimo paslaugoms, UniBreis, Titano siūlų ir kitų paslaugų teikimui. Nuoseklus gydymas kartu su specialistu gali teikti ilgalaikę naudą bei ženkliai pakelti gyvenimo kokybę.