Prekės užsakymo tvarka

Prekės yra užsakomos apsilankius įmonės internetiniame puslapyje ir užpildžius Užsakymo formą ( vardą, pavardę, telefono numerį, el.pašto adresą, miestą, pristatymo adresą, pašto kodą, pasirenkamos prekės dydį ir jei svarbu-pastabas). Prieš patvirtinant užsakymą Pirkėjas turi įsitikinti, kad pateikti duomenys yra teisingi ir atitinka jo pageidavimus.

Pirkėjo užsakymą Pardavėjas gauna el.paštu. Gavęs užsakymą Pardavėjas su kiekvienu Pirkėju susisiekia telefonu arba el.paštu ir informuoja apie užsakymo gavimą ir užsakytos prekės sandėlyje turėjimą. Po informavimo Pardavėjas el.paštu išsiunčia Pirkėjui nurodymą su įmonės rekvizitais ir mokėtina suma.
Pranešimo apie apmokėjimą iš banko gavimo momentas laikomas sutarties sudarymo pradžia.

Apmokėjimas

Už prekes Pirkėjas atsiskaito bankiniu pavedimu kai Pardavėjas telefonu ar el.paštu patvirtina apie prekės sandėlyje turėjimą bei el.paštu išsiunčia Pirkėjui nurodymą su įmonės rekvizitais ir mokėtina suma.
Prekė Pirkėjui išsiunčiama tik gavus apmokėjimą.

Prekių pristatymas

Prekes pristato "Venipak" arba "LP Express" kurjeriai į Jūsų nurodytą paštomatą ar pašto skyrių. Į užsienį prekes pristato AB”Lietuvos paštas”. (Siuntimo kaina skaičiuojama pagal siuntų tarnybų tarifus).
Prekės yra išsiunčiamos tą pačią dieną gavus apmokėjimą iki 14 val. Gavus apmokėjimą po 14 val prekės yra išsiunčiamos kitą dieną arba jei tai sutampa su nedarbo diena - artimiausią darbo dieną.
Esant nenumatytiems atvejams kiekvienu atveju su Pirkėju yra susisiekiama individualiai.
Pardavėjas visais atvejais neprisiima atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
Su preke yra pristatoma UAB“Pes Planus“ išrašyta sąskaita faktūra.

Garantija.Teisė atsisakyti, grąžinti ir keisti

Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam parduotas prekes kitais gaminiais arba jas grąžinti. Esant nekokybiškai prekei Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui atlyginti už prekę sumokėtą sumą, ją pakeisti kita ar pataisyti.
Nepatikusią prekę grąžinti arba pakeisti kitu gaminiu galima jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos, turi visas etiketes, nepažeista originali pakuotė. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi prekinės išvaizdos praradimu.
Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos. Jeigu termino pabaiga sutampa su nedarbo diena, terminas pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.
Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
Prekės grąžinimo tvarka:
* Grąžindamas prekes visais atvejais Pirkėjas privalo pateikti prekių įsigijimo dokumentus: PVM sąskaitą faktūrą.
* Pirkėjas, susisiekęs su pardavėju e.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar telefonu: 37068560010 informuoja Pardavėją apie prekės grąžinimą Prekės grąžinimas galimas tik užpildžius nustatytą formą ( pareiškus apie prekės grąžinimą ją atsiunčia Pardavėjas).
* Pardavėjas grąžina pinigus per 14 dienų nuo pareiškimo apie prekės grąžinimą, tačiau gali uždelsti jeigu dar negavo grąžinamos prekės.
Akcijų bei išpardavimų metu prekių grąžinimui yra taikomos specialios sąlygos. Šios sąlygos skelbiamos kiekvienos akcijos metu.
Esant nekokybiškai prekei Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui per protingą, su Pirkėju suderintą terminą, trūkumą pašalinti, atlyginti už prekę sumokėtą sumą, ją pakeisti kita ar pataisyti. Kiekvienu tokiu atveju Pirkėjas nedelsiant turi susisiekti su Pardavėju e.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar telefonu: 37068560010.Taip pat Pirkėjui yra suteikiama teisė savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.