Privatumo politika

UAB „Pes planus “ gerbia kiekvieno vartotojo privatumą, todėl sukūrėme šias Privatumo politikos taisykles, kuriomis remdamiesi valdysime ir naudosime Jūsų mums suteiktą asmeninę informaciją. Prisijungdami ir naudodamiesi www.pesplanus.lt elektronine parduotuve Jūs patvirtinate, kad su šiomis taisyklėmis susipažinote, jas suprantate. Esate pilnametis ir turite teisę užsakyti prekes.

„Pes planus “ pasilieka teisę bet kada peržiūrėti ir keisti Privatumo politikos taisykles. Pakeitimai įsigalioja iš karto juos paviešinus. Stebėti ir susipažinti su Privatumo politikos taisyklių pakeitimais yra paties vartotojo atsakomybė.

  • Pirkėjas, užsakydamas prekes www.pesplanus.lt internetinėje parduotuvėje, atitinkamuose pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
  • UAB“ Pes planus“ patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Taip pat įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus UAB „Pes planus“ partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Pirkėju. Tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
  • Pirkėjas , užsakydamas prekes www.pesplanus.lt internetinėje parduotuvėje , įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, UAB Pes planus atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.